SwipBox rozwija sieć automatów Infinity w Izraelu

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

SwipBox rozwija sieć automatów Infinity w Izraelu

Udostępnij:

ORIAN, strategiczny partner DB Schenker w Izraelu, zrealizuje pierwszy etap implementacji automatów do odbioru przesyłek kurierskich na terenie całego kraju. Wolnostojące urządzenia SwipBox Infinity nie wymagają podłączenia do prądu i są obsługiwane przez łącze Bluetooth za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej.

Automaty SwipBox Infinity pojawią się w wybranych miastach Izraela na początku 2022 roku i wejdą w skład lokalnej sieci DB Schenker. Pierwszych sto urządzeń będzie mieć charakter testowy.

Kolejny krok to zwiększenie liczby instalacji o nowe lokalizacje oraz udostępnienie innym podmiotom kurierskim w ramach otwartej sieci agnostycznej. Właścicielem i operatorem automatów będzie ORIAN – strategiczny, izraelski partner zarówno DB Schenker, jak i innych, wiodących firm logistycznych.

Automaty SwipBox Infinity pozwolą nam oferować przyjazne dla użytkownika, usługi wspierające zakupy online. Otwarta sieć dla wszystkich przewoźników ułatwi nam z kolei dotarcie z ofertą do pozostałych, kluczowych partnerów w Izraelu. E-commerce kwitnie na naszych oczach, a zaawansowane technologicznie urządzenia do odbioru przesyłek jeszcze bardziej zbliżą nas do konsumentów nowej generacji, jednocześnie zaspokajając ich rosnące potrzeby – powiedział Itamar Lamdan, Business Development Manager w ORIAN.

Urządzenia w pierwszej kolejności zostaną zlokalizowane między innymi na terenie wspólnot mieszkaniowych, stacji benzynowych czy galerii handlowych. – Partnerstwo z ORIAN pokazuje, że na rynku jest bardzo duże zapotrzebowanie na nasze automaty. Obecnie posiadamy tysiące instalacji w Europie, kontynuując ekspansję poza Starym Kontynentem, co jest dla nas naturalnym krokiem i decyzją. Cieszymy się, że nasz rozwój idzie w parze z innowacjami, dynamiką sektora e-commerce oraz oczekiwaniami samych konsumentów – dodał Mark Yeoman, Commercial Development Manager w SwipBox.

Zewnętrzne automaty paczkowe są bezdotykowe oraz nie wymagają podłączenia do prądu. Obsługiwane są przez aplikację mobilną za pomocą Bluetootha. Ponadto, są bardzo łatwe w konfiguracji i mogą być instalowane w miejscach do tej pory zupełnie niedostępnych dla tego typu urządzeń. Działają 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.