Kopenhaski startup stworzył rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie u każdego z nas – szczoteczka UNOBRUSH, którą umyjemy zęby w 6 sekund, bez używania rąk.

UNOBRUSH to innowacyjny pomysł kopenhaskiego startupu. Owa szczoteczka dokładnie myje zęby w zaledwie 6 sekund, a co więcej do tej czynności nie będziemy już potrzebować rąk. Dodatkowo, urządzenie jest w stanie wyczyścić aż 99% powierzchni zębów i przestrzeni międzyzębowych, dzięki swojej ergonomicznej budowie, która dopasowuje się do każdej jamy ustnej, oraz tworzywa, z jakiego jest wykonany wkład myjący.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Twórcy zapewniają, że stacja ładująca szczoteczkę oczyszcza urządzenie po każdym użyciu za pomocą światła UV. Co więcej, UNOBRUSH jest też jedną z pierwszych na świecie ekologicznych szczoteczek, bo zużywa o 95% mniej energii niż szczoteczki elektryczne.

UNOBRUSH w październiku br. wystartowało z kampanią crowdfundingową na Kickstarterze. W niecałe dwa miesiące twórcom udało się zebrać ponad milion dolarów. Produkcja szczoteczki oraz pierwsze wysyłki zaplanowane są na maj 2019 roku.

Komentarze (0)