Trwa nabór do European FinTech Hackcelerator 2023 – programu łączącego europejskie startupy z branży FinTech z rynkiem singapurskim

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Trwa nabór do European FinTech Hackcelerator 2023 – programu łączącego europejskie startupy z branży FinTech z rynkiem singapurskim

Udostępnij:

Tylko do 29 września europejskie startupy specjalizujące się w technologiach finansowych mogą aplikować do bezpłatnego programu European FinTech Hackcelerator, którego PAIH jest partnerem strategicznym. Udział w konkursie to szansa na zaprezentowanie się przed międzynarodową publicznością na największej konferencji fintechowej na świecie i przyciągnięcie uwagi globalnych korporacji i inwestorów.

Głównym celem konkursu jest ułatwienie ekspansji startupów do krajów regionu ASEAN, w szczególności promocja ich innowacyjnych rozwiązań na rynku singapurskim. Udział w European FinTech Hackcelerator to dla polskich innowatorów także świetna okazja do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi z całego świata. 

Co można zyskać?

Zakwalifikowane do programu startupy otrzymają możliwość zaprezentowania swojego biznesu przed gronem inwestorów, ekspertów i przedstawicieli korporacji podczas Singapore Fintech Festival na Global FinTech Hackcelerator Final w listopadzie 2023 roku. Zwycięzcy europejskiej edycji otrzymają stypendium pieniężne w wysokości S$20.000, mentoring ze strony ekspertów branżowych w Singapurze oraz bezpłatny dostęp do APIX Sandbox do szybkiego prototypowania i SG Investment Clinic. Będą także mieli okazję odbyć rozmowy konsultacyjne jeden na jeden z Radą Rozwoju Gospodarczego Singapuru (EDB).

Kolejny raz Partnerem Międzynarodowym europejskiej edycji programu jest polski akcelerator Accelpoint, a Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) jednym z Partnerów Strategicznych inicjatywy. Konkurs stanowi regionalną edycję Global FinTech Hackcelerator realizowanego w ramach Singapore FinTech Festival.

 

AI przyspieszy procesy w bańkowości korporacyjnej

Honey Payment wszedł na New Connect poprzez odwrotne przejęcie

BidFinance pozyskał finansowanie od FundingBox. Startup umożliwia cyfrową sprzedaż długów