Tylko do 15 czerwca trwa nabór do akceleratora Bosch Startup Harbour

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Tylko do 15 czerwca trwa nabór do akceleratora Bosch Startup Harbour

Udostępnij:

Startup Harbour to stworzony przez firmę Bosch akcelerator dla firm technologicznych na wczesnym etapie rozwoju. Do udziału w bieżącej edycji zaproszone są projekty z obszarów wspomagania produkcji.

Bosch Startup Harbour to akcelerator dla firm technologicznych na wczesnym etapie rozwoju, które szukają wsparcia w zakresie weryfikacji założeń, technologii i modelu biznesowego rozwijanego przez siebie projektu. Wybrane startupy zapraszane są przez firmę Bosch do udziału w kilkumiesięcznym programie, który wspiera je w rozwoju biznesu i zespołu.

Współpraca z dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwem pomaga zweryfikować pomysł na biznes i przetestować go w pilotażu, a program szkoleniowy umożliwia rozwój kompetencji. Termin przesyłania zgłoszeń w najbliżej edycji upływa 15 czerwca 2024 roku.

– Innowacyjność jest w DNA biznesu Bosch, dlatego rozumiemy, jak ważne jest wspieranie pomysłów stojących za nowatorskimi rozwiązaniami. W Grupie Bosch pracuje wielu ekspertów, którzy dysponują doświadczeniem i szeroką wiedzą branżową i chcą się nimi dzielić z młodymi, rozwijającymi się firmami. Dlatego stworzyliśmy akcelerator Bosch Startup Harbour. Do udziału w najbliższej edycji zapraszamy firmy na wczesnym etapie rozwoju, które proponują rozwiązania dla produkcji „Smart and Software-defined manufacturing”, żeby zaaplikować wystarczy uzupełnić prosty formularz, który zajmie nie więcej niż 30 minut – mówi Paweł Napiórkowski koordynator projektu Bosch Startup Harbour w Polsce.

Dzięki Bosch Startup Harbour młode firmy zyskują wsparcie i doradztwo w rozwoju i weryfikacji swojego modelu biznesowego, możliwość realizacji projektów pilotażowych oraz wsparcie w rozwoju zespołu przez szkolenia i indywidualny mentoring. Oferuje się im także konsultacje z ekspertami Bosch i partnerami ekosystemu dla startupów oraz możliwość współpracy biznesowej z Bosch.

Do najbliższej edycji do Bosch Startup Harbour zapraszone są startupy, które koncentrują się na wspomaganiu produkcji, przemysłu i oferują usługi typu Smart and Software-defined manufacturing (SDM).

Grafika: Bosch

Czytaj także:

Akceleracyjne „who is who?” – dowiedz się, z kim będziesz pracować podczas akceleracji Twojego startupu

Niech stanie się akceleracja. Oto „Katalog akceleratorów 2024”, najkompletniejszy przegląd programów wsparcia dla startupów