Ubik BC jedynym polskim partnerem programu BizSpark Plus

ubik bc jedynym polskim partnerem programu bizspark plus
Udostępnij:
Ubik Business Consulting z grupy hardGAMMA został jedynym polskim partnerem globalnego programu wspierania startupów BizSpark Plus prowadzonego przez Microsoft. Program polega na bezpłatnym udostępnieniu rozwiązań IT oraz wsparciu technologicznym udzielanym młodym firmom...

Ubik Business Consulting z grupy hardGAMMA został jedynym polskim partnerem globalnego programu wspierania startupów BizSpark Plus prowadzonego przez Microsoft. Program polega na bezpłatnym udostępnieniu rozwiązań IT oraz wsparciu technologicznym udzielanym młodym firmom działającym w obszarze nowych technologii. Jego celem jest przyspieszenie rozwoju debiutujących firm.

Program BizSpark Plus przeznaczony dla startupów z najlepszych światowych akceleratorów i inkubatorów i pozwala na udostępnienie za darmo, na okres 24 miesięcy platformy cloud computing Windows Azure o wartości 60.000 dolarów.

BizSpark Plus jest rozszerzeniem programu Microsoft BizSpark, który udostępnia uczestnikom najnowsze, profesjonalne narzędzia programistyczne, a także produkty serwerowe gotowe do budowy własnych rozwiązań internetowych. Ponadto, program BizSpark stwarza możliwość nawiązania kontaktu z partnerami biznesowymi na całym świecie: inkubatorami, inwestorami, doradcami, agencjami rządowymi i firmami oferującymi usługi hostingowe.

Więcej o programie Microsoft BizSpark na stronie: www.bizspark.com, a o programie BizSpark Plus: www.microsoft.com/Bizspark/Plus/.

źródło: informacja prasowa