Ubrania Do Oddania podjęły współpracę z Local Heroes

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Ubrania Do Oddania podjęły współpracę z Local Heroes

Udostępnij:

Local Heroes to kolejna firma, która dołączyła do programu Let’s Circle Together stworzonego przez markę Ubrania Do Oddania dla firm odzieżowych.

W ramach wspólnych działań w okresie 15.03.2023 – 15.10.2023 w czterech sklepach stacjonarnych Local Heroes klienci będą mogli zostawić niepotrzebne tekstylia dowolnej marki i otrzymać zniżkę na zakupy w wysokości 10%. Marka Ubrania Do Oddania za każdy kilogram rzeczy przekaże złotówkę na rzecz Fundacji SEXED.PL, stworzoną przez modelkę Anję Rubik i upowszechniającą wiedzę w zakresie edukacji seksualnej, praw człowieka, równości płci, relacji i reprodukcji.

Ubrania dla SEXED.PL

– Jednym z kluczowych założeń biznesowych marki Local Heroes, jest podążanie ścieżką zrównoważonego rozwoju. Nasze działania dyktowane są wymaganiami klientów i wysoką świadomością wewnętrzną dotyczącą odpowiedzialności naszej Marki względem planety. Współpraca z marką Ubrania Do Oddania, która podziela naszą wrażliwość na temat wpływu działalności człowieka na środowisko, daje nam szansę na jeszcze większe zaangażowanie w zrównoważony rozwój poprzez wprowadzenie ubrań do drugiego obiegu. Dzielenie się tym czego nie potrzebujemy w swoich szafach, podaruje nowym nabywcom możliwość cieszenia się produktem i wydłuży jego życie, co odczytujemy jako krok w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości. Ponieważ w zakresie ESG, obok dbałości o środowisko istotne miejsce zajmuje świadomość praw i akceptacja wyborów drugiego człowieka, potrzeba edukacji, rozwoju osobistego i zdrowia psychicznego, zdecydowaliśmy by beneficjentem naszej akcji został serwis SEXED.PL – mówi Agnieszka Rasztawicka, COO Local Heroes.

Sklepy marki Local Heroes, gdzie można zostawić niepotrzebne ubrania:

  • Warszawa – sklep flagowy ul. Mokotowska 49
  • Warszawa – Pop Up Store Złote Tarasy
  • Kraków – Galeria Handlowa Bonarka
  • Poznań – Galeria Handlowa Stary Browar

W ramach współpracy marki zbierają rzeczy dowolnej marki, nadające się do wprowadzenia do drugiego obiegu: ubrania damskie, męskie i dziecięce, buty połączone w pary, akcesoria, np. torebki, paski, biżuterię, tekstylia domowe, np. koce, pościel, obrusy, firany i zabawki. Cieszymy się, że do grona naszych Partnerów Let’s Circle Together dołączył brand Local Heroes. To fantastyczna firma, która zaczynała od wysyłania T-shirtów do Justina Biebera, a dziś jest jedną z najbardziej znanych polskich marek streetwearowych. Podoba mi się, że bardzo transparentnie i wprost komunikuje, że nie jest jeszcze zrównoważoną firmą, ale zależy jej na zmianie i podejmuje działania, które mają ją do tego doprowadzić. Nasza współpraca jest kolejnym krokiem w tym kierunku – mówi Tomasz Bocian, CEO Ubrania Do Oddania.

 

Marka Ubrania Do Oddania rozpoczęła sprzedaż online na platformie lalafo

OTCF w partnerstwie z Ubrania Do Oddania.pl wprowadza używane ubrania do regularnej sprzedaży w salonach 4F

Ubrania Do Oddania otwierają pierwszy Cyrkularny Butik w Galerii Mokotów