Wideo dnia: SnapBook

Dodane: 24.03.2016

Mam Startup

Udostępnij:

– SnapBook to darmowa aplikacja mobilna do wywoływania Waszych ulubionych zdjęć z galerii swojego telefonu, facebooka, instagrama i dropboxa w formie albumu – piszą twórcy aplikacji SnapBook. Za jej pomocą możemy zamówić przygotowanie fizycznego albumu z naszymi zdjęciami.

Wywoływacz wspomnień

Za niecałe 20 złotych (w tym przesyłka) użytkownicy aplikacji SnapBook mogą zamówić wywołanie 50 zdjęć zrobionych smartfonem. Użytkownik aplikacji może dokonać zamówienia z dowolnego miejsca, z poziomu aplikacji. Wystarczy, że wybierze, które zdjęcia mają zostać wywołane, zapłaci i poda adres, na który ma zostać dostarczony album. Ten okazuje się bardzo praktyczny i inny, niż dostępne u fotografa. Zdjęcia z albumu SnapBooka można oderwać i podarować komuś bliskiemu.

Projekt premierę miał w grudniu ubiegłego roku. Użytkownikom zaoferował możliwość szybkiego i wygodnego wywoływania ulubionych zdjęć z telefonu, facebooka, instagrama lub z dropboxa. – SnapBook to nie tylko nazwa naszego głównego produktu, SnapBook to styl w jakim wywołujemy zdjęcia – piszą twórcy. Co miesiąc zamówione albumu mają inną, charakterystyczną okładkę. Dziś użytkownikom zespół oferuje 7 formatów zdjęć:

  • SnapBook 10×16,5 z wyrywanymi zdjęciami, 
  • Magnesy 8×8, które można przypiąć do lodówki, 
  • FotoPlastik 10×15 z wodoodpornymi zdjęciami, 
  • SnapBook Grande 15×19, w tym albumie znajdzie się 50 rozciągniętych na całą stronę zdjęć, 
  • Vintage 8×9, czyli klasyczny styl wywoływania wspomnień, 
  • Kwadraty 8×8,
  • SnapBook insta – 8×11, który pozwala przenieś instagrama na papier.

Obejrzyj poprzednie „Wideo dnia„.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem