Wprowadziliśmy na rynek platformę dla Przemysłu 4.0. Podsumowanie roku DO OK

Dodane: 03.01.2022

Dmitrij Żatuchin

Udostępnij:

Działamy od 11 lat w branży IT. Od 2017 r. akcje naszej firmy notowane są na NewConnect, a nasz główny obszar działalności to projektowanie i wytwarzanie oprogramowania dla klientów związanych z branżą logistyki, smart home i energetyki.

Czytasz właśnie artykuł z cyklu, w którym polskie startupy, firmy technologiczne i fundusze venture capital podsumowują 2021 rok.

Nowi klienci

Kluczowe rynki, którym oferujemy nasze rozwiązania to Holandia, Norwegia i Dania. Dlatego w 2021 r. nawiązaliśmy współpracę z klientami z Norwegii i Danii – m.in. z norweskim liderem rozwiązań IoT dla maritime i smarthome.

Rozwijamy też środowisko startupowe, współpracujemy z fińskim maria01 czy duńskim inkubatorem startupów – EduHub. Podkreśla to nasze skoncentrowanie na pożyteczne projekty, jak i skupienie na regionie nordyckim.

Start platformy

Poza pracą nad zleconymi projektami inwestujemy w rozwój produktów. Wprowadziliśmy na rynek DoConnect – platformę w chmurze, ułatwiającą producentom branży HVAC przejście do Industry 4.0 i zrozumienie sposobów użytkowania ich sprzętów przez klientów.

Autor: Dmitrij Żatuchin, prezes DO OK

 

Przeczytaj również Dmitrij Żatuchin (DO OK): W krajach nordyckich normalnym jest, że pieniądze wracają do ekosystemu

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem