Wraz z Uniwersytetem SWPS 8 kwietnia zapraszamy na webinar z Piotrem Boulangé z WeWork

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Wraz z Uniwersytetem SWPS 8 kwietnia zapraszamy na webinar z Piotrem Boulangé z WeWork

Udostępnij:

Już 8 kwietnia zapraszamy na drugi webinar z cyklu Rozmowy o startupach. Tym razem nasza dziennikarka Marta Wujek porozmawia z Piotrem Boulangé z WeWork. Podczas spotkania każdy z Was będzie mógł zadać własne pytania.
Czym się charakteryzuje dobry pomysł na startup? Jakich błędów powinniśmy się wystrzegać, budując jego biznesplan i wcielając go w życie? Z jakich form wsparcia i dofinansowania warto skorzystać? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie już 8 kwietnia podczas webinaru, który organizujemy wspólnie z Uniwersytetem SWPS w ramach cyklu Rozmowy o startupach, który to cykl należy do projektu Strefa Zarządzania Uniwersytetu SWPS.

Tutaj zobacz nagranie z poprzedniego webinaru z Tomaszem Platą z Autenti

Webinar jest bezpłatny, jednak trzeba się na niego zapisać, co możecie zrobić pod tym linkiem. W czasie spotkania każdy uczestnik może zadawać pytania!

Nasz gość: Piotr Boulangé

Ekspert w dziedzinie coworkingu i akceleracji startupów. Jako Manager We Work Labs zajmuje się wsparciem startupów w pozyskiwaniu globalnych klientów, partnerów oraz finansowania. W ramach funkcji dyrektora Founder Institute Warsaw prowadzi inkubator dla pomysłów na etapach idea stage, pre-seed, seed i early stage oraz pomaga w 3,5 miesiąca założyć i rozwinąć działalność firmy. Współpracował z dużymi korporacjami (ING, T-Mobile, Orange, BIK i BIG InfoMonitor), funduszami inwestycyjnymi oraz startupami (eSKY, Gruper, ClockWork, Taxify/Bolt, Pozamiatane.pl). Socjolog z dyplomem Executive MBA. Obecnie bada zjawisko coworkingu i pracuje nad doktoratem na temat wpływu przestrzeni coworkingowej na człowieka i jego pracę. Wykłada gościnnie na SGH. W wolnym czasie biega w ultramaratonach.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem