Dokąd zmierza? - Do podopiecznych Fundacji One Day. Co przewozi? - Wymarzone prezenty dla dzieci. Kim są nadawcy paczek? - To ludzie, którzy chcą, by we wszystkich domach w Polsce w te Święta zagościła radość. Są wśród nich również znani blogerzy i vlogerzy.

Fundacja One Day pomaga dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów dziecka oraz rodzin z trudną sytuacją materialną. Spełnia ich mniejsze i większe marzenia, dążąc do tego, by mogły w przyszłości stworzyć ciepły dom, o którym marzą, oraz odważnie wejść w dorosłe życie. Jak co roku, w grudniu, w ramach akcji One Day Gwiazdka gromadzone są wymarzone przez dzieci prezenty, które nie tylko umilą im codzienność, ale i pozwolą zdobywać wiedzę i rozwijać potrzebne umiejętności.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Tegorocznym partnerem akcji jest serwis Furgonetka.pl, który wspiera ją promocyjnie i finansowo, przekazując 5% dochodu z każdej wysłanej do 15 grudnia paczki na cele statutowe Fundacji. Na specjalnie uruchomionej stronie www.furgonetka.pl/oneday znajdują się wszystkie informacje o tym, komu i w jaki sposób można pomóc.

Do akcji włączyli się również znani polscy blogerzy i vlogerzy, którzy nie dość, że przekazują swoim czytelnikom i widzom informacje o zbiórce, to sami przygotowują paczki dla potrzebujących. Wśród zaangażowanych są m.in.: Andrzej Tucholski, Włodek Markowicz, Paweł Opydo i Karol Lewandowski z Busem przez Świat.

Też chcesz pomóc?

Są dwa sposoby na pomaganie. Możesz wejść na stronę www.furgonetka.pl/oneday, sprawdzić, czego potrzebują dzieciaki, wybrać jedno (lub kilkoro) z nich, przygotować paczkę i wysłać ją lub dostarczyć osobiście pod adres ul. Foksal 2 w Warszawie. Prezenty będą gromadzone do 15 grudnia br., a dzieci otrzymają je podczas wspólnej Wigilii, która odbędzie się już 20 grudnia!

Możesz pomóc także, wysyłając swoje prywatne lub firmowe paczki za pośrednictwem serwisu Furgonetka.pl. 5% dochodu z każdej przesyłki wysłanej do 15 grudnia b.r. zostanie przekazane Fundacji One Day, która ma ponad 400 podopiecznych w najróżniejszych zakątkach Polski, od Braniewa, przez Włocławek, po Sanok.

Odwiedź stronę akcji, sprawdź czego potrzebują podopieczni Fundacji One Day i przygotuj swój prezent.

Razem możemy sprawić, że #furgonetkazprezentami zostanie wypełniona po brzegi! Dołącz do akcji, opublikuj w sieci zdjęcie przesyłanych prezentów i dodaj do niego oficjalny hashtag, dzięki któremu o potrzebach dzieci dowie się jeszcze więcej osób.

Komentarze (0)