... ... ...

Tego czerwca technologiczne serce Europy będzie bić jeszcze mocniej - nadchodzi Bitspiration Festival 2016!

Dodane

25-04-2016

Informacja prasowa
Rezygnując ze wszystkich konwencjonalnych rozwiązań konferencyjnych, Bitspiration odbywa się w Warszawie po raz kolejny, zmieniając się w największą imprezę technologiczno-startupową w Europie Centralno-Wschodniej.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

fot. materiały prasowe 

Założyciele startupów, fundusze Venture Capital, influencerzy technologiczni, instytucje publiczne, studenci i aniołowie biznesu. To tylko część długiej listy uczestników, którzy 6-7 czerwca tworzyć będą najbardziej wyjątkowy festiwal startupowy w tej części Europy. Do tej pory w Bitspiration udział brały takie firmy jak Google, YouTube, Spotify, Microsoft, 500 Startups, The Next Web czy TechCrunch. Nie może tam zabraknąć również Ciebie!

Dlaczego warto?

Nie bez precedensu w ubiegłym roku Bitspiration było aż 290% popularniejsze od pierwszej edycji. Festiwal określony został najbardziej zachodnią konferencją odbywającą się w Polsce, wpływając znacząco także na samą Warszawę, która została przez niego wyróżniona w Forbes.

W tym roku będzie to także okazja aby spotkać przedstawicieli społeczności startupowych z Europy Wschodniej i znaleźć Slavicorna, czyli pierwszy startup w tej części świata, który jest wart miliard dolarów!

Nie bez powodu wydarzenie budzi wielkie zainteresowanie indywidualnych inwestorów i spółek Venture Capital, których będzie można spotkać w trakcie. W ubiegłych latach to właśnie w trakcie Bitspiration wiele startupów z Polski, którym udało się odnieść sukces znalazło finansowanie swoich projektów. W tym roku wydarzenie zostało otwarte również dla zainteresowanych tworzeniem skalowalnych przedsiębiorstw studentów. Chętni mogą zarejestrować się pod tym linkiem i dołączyć do wydarzenia jako jego ambasadorzy.

Organizatorzy wydarzenia jak zwykle szykują wiele niespodzianek, a o nowościach dowiedzieć się można ze strony wydarzeniaFacebooka Twittera.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

Komentarze (0)