Wyjątkowe spotkanie Instagramersów w Wieliczce

wyjatkowe spotkanie instagramersow w wieliczce
Udostępnij:
Już 1 października 2016 roku w Kopalni Soli “Wieliczka” odbędzie się jedyne w swoim rodzaju spotkanie użytkowników aplikacji Instagram - #InstaMeetWieliczka, w którym weźmie udział ponad 100 osób.

fot. materiały prasowe 

Na uczestników czeka zwiedzanie kopalni niestandardową trasą wycieczkową, interaktywne gadżety i atrakcje, poczęstunek, a także - co najważniejsze - kilka podziemnych, bezprzewodowych punktów WiFi, dzięki którym będą mogli na żywo relacjonować imprezę. Będzie to najgłębiej położone miejsce na świecie (- 135 m p.p.m.), w którym kiedykolwiek zorganizowano wydarzenie z tego cyklu. 

Spotkanie ma na celu zainteresować młodych ludzi (i nie tylko) tym historycznym i niezwykłym miejscem na mapie południowej Polski. Kopalnia Soli w Wieliczce to jeden z najcenniejszych zabytków polskiej kultury materialnej oraz obiekt wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Jest to jedna z wielu imprez tam organizowanych o charakterze kulturalnym, których misją jest łączyć wielowiekową tradycję z nowoczesnością - tym razem ze światem online. Akcja ma charakter elitarny z uwagi na limitowaną ilość miejsc. Udział jest bezpłatny, jednak organizatorzy będą selekcjonować zgłoszenia pod kątem ilości posiadanych obserwatorów profilu na Instagramie tzw. followersów. 

Spotkania typu InstaMeet odbywają się od kilku lat na całym świecie, a ich celem jest integracja środowiska fanów aplikacji Instagram. Ich uczestnicy wykonują zdjęcie na dany temat, następnie dodają do niego hasztag związany z konkretnym InstaMeetem i umieszczają w swojej wirtualnej galerii. Więcej informacji o #InstaMeetWieliczka oraz zapisy dostępne są na stronie: http://www.kopalnia.pl/instameet. Oficjalne wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/585611271630319/