Xperts.PM już 27 marca w Krakowie

xpertspm juz 27 marca w krakowie
Udostępnij:
Najlepsze pomysły na startup to te, które rozwiązują problemy lub odpowiadają na wyraźne potrzeby. Co zrobić, gdy mamy taki pomysł? Już 27 marca br., jak zwykle o 18.00, w TAURON Arena Kraków odbędzie się kolejna edycja Xperts.PM!

Xperts.PM to cykliczne konferencje, podczas których eksperci z wieloletnim doświadczeniem dzielą się z uczestnikami praktyczną wiedzą. Stała agenda wydarzeń i dynamiczna formuła gwarantuje skupienie na   temacie i efektywne zdobycie wiedzy.

Tym razem zaproszeni na Xperts.PM eksperci podzielą się swoim doświadczeniem w rozwoju startupów i pozyskiwania źródeł ich finansowania. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak przygotować „pitch” pomysłu? Do kogo się zgłosić, z kim rozmawiać? Jak zbudować zespół, wyznaczyć cele i je realizować? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci – przedstawiciele środowiska inwestorów, funduszy, firm crowdfundingowych, a także twórcy i managerowie startupów, które zaczynając w Krakowie, osiągnęły międzynarodowy sukces. Masz pomysł, ale nie wiesz jak zacząć? Masz startup, szukasz kontaktów lub finansowania? To wydarzenie jest dla Ciebie!

Zapisy na konferencję przyjmowane są na stronie xpertspm.com/iwe-event/jak-zdobyc-pieniadze-na-startup.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia.