XXII Ventures skaluje biznes – kancelaria Sawicki Legal częścią holdingu

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

XXII Ventures skaluje biznes – kancelaria Sawicki Legal częścią holdingu

Udostępnij:

Franciszek Georgiew, założyciel agencji marketingowej Tigers oraz holdingu XXII Ventures, w skład którego wchodzą firmy, takie jak Huqiao 琥桥, Automation House i Experiment 5M, inwestuje w kolejną spółkę. Od marca 2024 roku kancelaria prawna Sawicki Legal jest częścią holdingu XXII Ventures.

XXII Ventures to holding skupiający firmy z sektora B2B, które wspierają wzrost biznesowy największych marek. Wszystkie spółki obsługują ponad 100 klientów w kilkunastu krajach. Najdojrzalsza ze spółek holdingu to Tigers – nagradzana agencja marketingowa, świadcząca usługi digitalowe 360. Huqiao 琥桥 to bootstrap zajmujący się game marketingiem na rynku chińskim. Automation House jest zespołem ekspertów od automatyzacji w AI, natomiast Experiment 5M zajmuje się sprzedażą skupiającą się na generowaniu leadów.

XXII Ventures zapewnia swoim klientom holistyczne podejście dzięki łączeniu usług, wymianie wiedzy i doświadczeniu wewnątrz holdingu oraz zestawie wysoko zautomatyzowanych praktyk. Od marca portfolio holdingu zwiększyło się o usługi prawne, które świadczy kancelaria Sawicki Legal.

– Dołączenie do holdingu XXII Ventures to efekt naszej wieloletniej współpracy. Łączymy się ze sprawdzonym partnerem, który, podobnie jak my, działa według najwyższych standardów jakości i zgodności z przepisami. Mamy takie same wizje, wartości i zdobywamy przewagę dzięki zaawansowanemu wykorzystaniu technologii i sztucznej inteligencji we wspieraniu naszych klientów – tłumaczy Damian Sawicki, CEO Sawicki Legal.

Prowadzona przez Damiana Sawickiego kancelaria świadczy usługi prawne w oparciu o nowe modele, które łączą wiedzę prawniczą z zaawansowaną technologią i umiejętnościami zarządzania. Sawicki Legal specjalizuje się m.in. w prawnym wsparciu firm technologicznych oraz prawie autorskim, AI, reklamy i marketingu – co bezpośrednio wpisuje się w potrzeby klientów holdingu.

– W XXII Ventures obsługujemy coraz większe, interdyscyplinarne podmioty, co wymaga ekspertyzy prawnej na najwyższym poziomie oraz specjalistów, którzy rozumieją nowe technologie i świat digital marketingu. Właśnie taki jest zespół Damiana, który ma również ogromne doświadczenie w obsłudze międzynarodowych projektów – wyjaśnia Franciszek Georgiew, Founder XXII Ventures.

Zgodnie z zapowiedzianą na początku 2024 roku strategią, holding rozwija się pod znakiem automatyzacji i sztucznej inteligencji, co już daje markom XXII Ventures przewagę rynkową. To przełom w biznesie, który pozwala specjalistom Tigers, Huqiao 琥桥, Automation House, Experiment 5M oraz Sawicki Legal optymalizować swoją pracę i rozwijać potencjał sprawczy oraz kreatywny, którego nie jest w stanie zastąpić AI.

Czytaj także: