Yieldbird optymalizuje powierzchnie reklamowe MailOnline

yieldbird optymalizuje powierzchnie reklamowe mailonline
Udostępnij:
MailOnline, największy anglojęzyczny serwis prasowy, powierza optymalizację przychodów z reklamy programatycznej specjalistom z Polski. Yieldbird obsługuje ruch z 17 krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz 13 państw Ameryki Łacińskiej.

Zdjęcie główne artykułu by unsplash.com

MailOnline to internetowe wydanie dziennika “Daily Mail”. Miesięcznie odwiedza go 248 milionów unikalnych użytkowników z całego świata. 13,5 miliona pochodzi z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Ameryki Łacińskiej. MailOnline informuje czytelników o aktualnych wydarzeniach, dostarcza newsy z dziedziny show-businessu, polityki, zdrowia i artykuły podróżnicze. Łącznie, redakcje w Londynie, Nowym Jorku, Los Angeles i Sydney publikują każdego dnia ponad 1600 artykułów, 19 500 fotografii oraz 650 materiałów wideo.

– Jesteśmy dumni, że możemy optymalizować przychód z reklamy programatycznej dla tak wymagającego wydawcy, jakim jest MailOnline, osiągając przy tym bardzo wysoką skuteczność – mówi Marta Zielińska, Head of Business w zespole Yieldbird.

– 13,5 miliona unikalnych użytkowników odwiedzających co miesiąc serwis MailOnline sprawia, że Europa Środkowo-Wschodnia i Ameryka Łacińska to regiony dla nas ważne. Cieszymy się, że to właśnie dzięki współpracy z Yieldbird najważniejsi reklamodawcy z tych regionów mogą dotrzeć do zaangażowanych i wartościowych użytkowników serwisu MailOnline – komentuje James Leaver, General Manager pionu International w MailOnline.