Z Product Hunta: Dawno nie używałeś drona albo bagażnika na rowery? Wynajmij go

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Wynająć można prawie wszystko. Za pośrednictwem AirBnB, mieszkania, a za pośrednictwem poznańskiego startupu SharCar, samochody elektryczne na minuty. Dzięki tej platformie udostępnisz użytkownikom przedmioty zalegające na półkach w garażu, piwnicy albo strychu.

fot. zrzut ekranu ze strony serwisu

TapGoods trochę przypomina AirBnB. Oba serwisy łączą najemców z internautami, przy czym za pośrednictwem tego pierwszego wynajmiemy asortyment spośród pięciu kategorii: sport i rekreacja, elektronika, hobby, przyjecie, dom i narzędzia. Wystarczy za pomocą platformy znaleźć w okolicy interesujący nas towar, skontaktować się z jego właścicielem i poprosić o wypożyczenie.

Oczywiście za wynajmowane przedmioty trzeba zapłacić, a cenę i okres ustala osoba, do której należy asortyment. Do tego wynajmujący dzieli się zyskami z autorami TapGoods. 80 procent wartości ląduje w jego portfelu, a pozostałe 20 procent w portfelu twórców projektu.

Przeczytaj poprzedni artykuł z cyklu pt. „Z Product Hunta” i „Wynajem samochodów elektrycznych na minuty. SharCar wkrótce ruszy w Polsce„.