Z Product Hunta: Elektroniczny portfel przechowa nawet 20 kart. Żeby zapłacić wystarczy zbliżyć go do terminala

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Ile kart płatniczych, kredytowych i rabatowych przechowujesz w portfelu? Prawdopodobnie więcej niż jeden plastik. Do tego pewnie też kilka monet i banknotów. W efekcie portfel ledwo mieści się w kieszeni albo zajmuje znaczą część torebki. Z tym urządzeniem ma być wygodniej.

Na zdjęciu: Spendwallet | fot. materiały prasowe 

„Najcieńszy elektroniczny portfel, który skupia wszystkie twoje karty” – tak o Spendwallet piszą jego twórcy. I faktycznie urządzenie to ma rozmiar niewielkiego smartfona i pozwala na przechowywanie do 20 kart. Nie tylko płatniczych i kredytowych, ale także kart upominkowych i lojalnościowych. Słowem: wszystkich, które zwykle przetrzymujemy w skórzanym portfelu.

Jak pewnie już się zorientowaliście, gadżet ten służy do realizowania płatności. Zanim jednak zbliżymy Spendwallet to terminala, wcześniej musimy zintegrować z nim posiadane karty. W tym pomoże nam niewielki czytnik, który podłączamy do gniazda słuchawkowego w smartfonie i za jego pośrednictwem sczytujemy dane z plastików. Następnie synchronizują się one z aplikacją mobilną, która z kolei przekazuje je elektronicznemu portfelowi. Gotowe!

https://youtu.be/sFTXTM_8IeU

Przeczytaj poprzedni artykuł z cyklu pt. „Z Product Hunta”.