Z Product Hunta: Znajdź członków zespołu i rusz w trasę koncertową

Dodane: 29.06.2016

Mam Startup

Udostępnij:

– Play Together – głoszą twórcy Vampr. Nic dziwnego, bo zespołu muzycznego nie otworzysz w pojedynkę. Ta aplikacja pomoże ci znaleźć gitarzystę, perkusistę albo wokalistę.

fot. zrzut ekranu ze strony serwisu 

Vampr to sieć społecznościowa, która skupia muzyków z całego świata. Głównie tych, którzy są na początku kariery, ale marzą o tym, żeby w przyszłości wydać krążek i ruszyć w trasę. Zanim jednak do tego dojdzie, trzeba mieć z kim grać. Jeśli więc masz wolny wakat w zespole i poszukujesz basisty, klawiszowca albo wokalisty, dzięki Vampr poznasz właściwe osoby.

Z kolei jeśli jesteś menedżerem grupy muzycznej, Polstars pomoże ci w organizacji tras koncertowych. Ten polski startup udostępnia narzędzia, dzięki którym odszukasz lokale, kluby i imprezy plenerowe podobne do tych, na których wcześniej grali twoi podopieczni, a więc szansa, że powtórnie przyciągną publikę jest większa. Pomysłodawcą projektu jest Łukasz Ratajczak, który współpracował m.in. z Blenders, Video, Rayem Wilsonem i Kasią Wilk.

Przeczytaj poprzedni artykuł z cyklu pt. „Z Product Hunta” i „Ruszył w trasę koncertową i wrócił z pomysłem na biznes – Łukasz Ratajczak (Polstars)”.