Za nami pierwsza edycja Warsaw Startup Club

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Econverse

Udostępnij:

Warsaw Startup Club to najnowsza inicjatywa Econverse. Jest to symulacja tworzenia startupów, pozwalającą rozwinąć swój pomysł od A do Z, a jej celem jest zbudowanie silnej i aktywnej społeczności startupowej wśród warszawskich studentów. Za nami pierwsza edycja WSC.


Przedstawiciele Econverse wyjaśniają, że WSC tworzy przestrzeń do wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji pomiędzy studentami ze środowiska naukowego, biznesowego i technologicznego, ale też przedsiębiorcami, inwestorami, mentorami i ekspertami z różnych dziedzin, wzmacniając ogromny potencjał lokalnego ekosystemu.

Przeczytaj również 👉 Ucz się na błędach i dopuść do siebie możliwość, że nie zawsze masz rację – Jan Bartkowiak (Econverse)

Podsumowanie I edycji Warsaw Startup Club

Uczestnicy WSC #1 mieli przyjemność wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Maryla Wojcieszek z Huge Thing, a także Tomasz Skrabalak z SI-eCommerce.

Główny element –panel Future of Mobility, w którym udział wzięli: Marcin Dakowski, Michał Borek, Kacper Winiarczyk, Bartosz Małecki, Sergiy Lebedyn, dostarczył widzom wgląd na dynamicznie zmieniający się sektor mobilności w Polsce i na świecie.

Zbliża się kolejna odsłona WSC

Zapraszamy na nasze kolejne wydarzenie – odbędzie się ono już 13 czerwca! Motywem przewodnim wydarzenia będzie współpraca startupów z korporacjami, a uczestnicy zagłębią się w tajniki fundraisingu.

 

MamStartup jest patronem medialnym Econverse.org