Zamów jedzenie online na Papurazzi.pl

zamow jedzenie online na papurazzipl
Udostępnij:
Pierwszy polski portal dla Kulinarnych Paparazzi – www.papurazzi.pl udostępnił swoim użytkownikom możliwość zamawiania jedzenia online.

Pierwszy polski portal dla Kulinarnych Paparazzi – www.papurazzi.pl udostępnił swoim użytkownikom możliwość zamawiania jedzenia online.

Nowa funkcjonalność to efekt współpracy z PizzaPortal.pl – liderem na rynku serwisów oferujących zamawianie jedzenia przez internet. Dzięki integracji mechanizmów serwisu z PizzaPortal.pl internauci mogą przeglądać ofertę oraz zamawiać potrawy z ponad 560 restauracji w całej Polsce nie opuszczając portalu.

Z okazji rozpoczęcia współpracy serwisy przygotowały specjalną promocję dla kulinarnych paparazzi. Każda osoba zamawiająca jedzenie przez papurazzi.pl może otrzymać pięciozłotowy rabat. Wystarczy zrobić zdjęcia potraw i umieścić je w serwisie aby kolejne zamówić ze zniżką.

Wszystkie lokale dające możliwość zamówienia online oznaczone są w serwisie specjalną ikonką. Na podstronie zamów online znajduję się menu lokalu ułatwiające wybór dań, płatność odbywa się przy pomocy karty kredytowej, przelewu lub gotówką przy odbiorze.

Kulinarni paparazzi na dobre zagościli już w polskich restauracjach i mediach, widzimy, że zarówno formuła portalu jak i zupełnie nowe podejście do kulinarnej krytyki się przyjęły. Współpraca z PizzaPortal.pl jest kolejną i oczywiście nie ostatnią atrakcją jaką przygotowaliśmy dla naszych użytkowników. Oczekują oni od nas nowej jakości w recenzowaniu gastronomii, uczciwości ale też sugestii gdzie i co warto zjeść, wydaje nam się, że współpraca z największym na rynku serwisem umożliwiającym zamawianie online wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw . Połączenie zdjęć i recenzji potraw naszych użytkowników z możliwością zamówienia tych dań online minimalizuje naszym zdaniem groźbę trafienia na kulinarą minę i przyczynia się do poprawy jakości serwowanych dań. Zbliża nas więc do osiągnięcia celów dla których powstał portal – sprawienia abyśmy jedli znacznie lepiej a restauratorzy zaczęli szanować każdego klienta.” – mówi Konrad Nowosz, twórca papurazzi.pl.

źródło: informacja prasowa