14 0 0

Zdaniem Johna Doerra, inwestora Amazona, niedługo pojawi się platforma „Prime Health”

Dodane

04-12-2018

Julia Gugniewicz
Jeden z inwestorów Amazona John Doerr, podczas konferencji Forbes poświęconej opiece zdrowotnej, powiedział, że Amazon niebawem zaprezentuje platformę „Prime Health”, oferującą medyczne i zdrowotne produkty oraz usługi.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Zdaniem Johna Doerra, jednego z inwestorów Google’a i Amazona, firma Jeffa Bezosa niebawem zaprezentuje platformę „Prime Health”, oferującą medyczne i zdrowotne produkty oraz usługi.

Informacja ta obiegła świat tuż po wystąpieniu Johna Doerra na konferencji Forbesa, poświęconej opiece zdrowotnej, która odbyła się w dnia 28-29 listopada br. To właśnie tam przedsiębiorca powiedział, że jest „przekonany, że platforma Prime Health niebawem pojawi się na rynku”.

Nie wiadomo czy Doerr rozmawiał bezpośrednio z Jeffem Bezosem na temat produktów medycznych Amazona, natomiast pewne jest to, że inwestor pozostaje w bliskich kontaktach z założycielem amerykańskiej platformy e-commerce, więc możliwe, że spekulacje na temat „Prime Health” nie pojawiły się znikąd.

Jak zasugerował Doerr, jednym z powodów, dla których Amazon może chcieć rozszerzyć swoją działalność o branżę zdrowotną są dane użytkowników ulokowane na platformie Amazon Prime. Firma ma już całą masę informacji na temat ludzi oraz ich zwyczajów związanych z zakupami, które można wykorzystać do zaspokajania ich potrzeb zdrowotnych.

źródło: fastcompany.com

Komentarze (0)