Content Specialist

1000-4000 PLN

dowolne

24.01.2016

Gutcher.de prowadzi działalność na rynku niemieckim, nasz serwis udostępnia promocje oraz kupony rabatowe, najpopularniejszych marek. Nasze portale funkcjonują w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii oraz Kanadzie.
W związku z rozwojem projektu na rynku niemieckim, poszukujemy kandydatów do pracy. Elastyczne formy zatrudnienia oraz możliwość pracy zdalnej.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie tekstów, opisów marek
  • Komunikacja z mailowa w języku niemieckim
  • Tłumaczenia

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – podstawowy wymóg
  • Biegłość w wyszukiwaniu potrzebnych informacji w internecie – podstawowy wymóg
  • Biegłość w korzystaniu z portali społecznościowych i usług Google
  • Pisanie oraz korekcja tekstów w języku niemieckim.
  • Mile widziane:
  • znajomość i umiejętność obsługi systemów CMS (WordPress)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
  • Oferujemy:
  • Motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie składać się będzie z części stałej oraz premii)
  • Możliwość ciągłego podnoszenia umiejętności językowych
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
  • Elastyczne formy zatrudnienia, w tym możliwość pracy zdalnej z Polski.

Sposób aplikacji:

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji, serdecznie zapraszamy do wysłania swojej aplikacji (CV wystarczy) na adres e-mail: [email protected], w tytule prosimy podać “Gutcher.de – współpraca”
Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Coupofy z siedzibą w Londynie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.