Full-Stack Developer

4000-6000 PLN

Gliwice

22.05.2016

Brainhub NODE.JS & MOBILE DEVELOPMENT TEAM RUN BY STARTUP FOUNDERS

W Brainhub tworzymy szyte na miarę aplikacje webowe oraz mobilne. Jako doświadczony zespół przedsiębiorców z międzynarodowym i startupowym doświadczeniem budujemy nie tylko najwyższej jakości oprogramowanie, ale wspieramy budowanie biznesu klienta. Na codzień korzystając przy tym z najnowszych technologii oraz narzędzi developerskich (Masz realny wpływ na narzędzia i technologie w których pracujemy), ale także metodologii takich jak SCRUM czy Lean Startup. Współpracujemy z klientami z 3 kontynentów.

Poszukujemy:

Gliwice

Zapraszamy, jeżeli:

  • Posiadasz min. 12 miesięcy doświadczenia z JavaScript w zakresie programowania nowoczesnych aplikacji internetowych (nie chodzi o jQuery),
  • Znasz (chociaż podstawy) React, Angular lub alternatywnych frameworków JS,
  • Cieszysz Cię na tworzenie niezawodnego backendu przy użyciu Node, MongoDB (noSQL),
  • Jarasz się pisaniem node’owych backendów (express, restify),
  • Skaczesz z radości na myśl o komunikacji przez WebSockety,
  • Znasz HTML 5 i SCSS,
  • Praca z gitem nie ma dla Ciebie tajemnic,
  • Bez problemów poruszasz się w środowisku uniksopodobnym (Linux/OS X),
  • Porozumiewasz się po angielsku,
  • Chcesz poznawać nowe technologie, tworzyć ciekawe produkty oraz rozwijać swoje zdolności.

Mile widziane:

  • Znajomość ES6,
  • Entuzjazm.

Twoje zadania:
Tworzenie epickich aplikacji opartych o JavaScript,

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnych technologiach – wybieramy i budujemy wspólnie,
  • Raz na dwa miesiące wspólne hackathony i budowanie startupów,
  • Ciągły rozwój zawodowy (szkolenia, workshopy),
  • Zarobki adekwatne do umiejętności (4 ‐ 7 tys. zł brutto),
  • Świeże owoce, kawa, herbata w biurze,
  • Eventy integracyjne,
  • Pracę w siedzibie firmy (Gliwice koło pl. Krakowskiego).

Zgłoszenia prosimy przesyłać na [email protected] // Więcej o nas.

Prosimy dołączyć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz.883).