Starszy Programista PHP

PLN

Wrocław

30.09.2016

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w
rekrutacjach tylko z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na
stanowisko Starszy Programista PHP.

Klient: międzynarodowa firma, z siedzibą w Anglii. Głównym zadaniem jest rozwój i wsparcie techniczne platformy SaaS. Współpracują z międzynarodowymi klientami. Oferują przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość włączania w projekty własnych pomysłów.

Miejsce pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: 10 000 – 15 000 netto B2B
Godziny pracy: ruchome, liczy się efektywność, ilość dni urlopowych dowolna, możliwość częściowej pracy zdalnej,
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zadania:

  • wdrażanie nowych rozwiązań oraz wprowadzanie zmian kodu przy istniejącej aplikacji,
  • rozwój i tworzenie od podstaw zaawansowanych aplikacji webowych, mobilnych oraz współpraca w ramach DevOps,
  • rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych oraz integracje między systemami,
  • tworzenie i przeprowadzanie testów,
  • tworzenie dokumentacji do kodu.

Oczekujemybardzo dobrej znajomości:

  • PHP 5/7 (minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego),
  • jednego z frameworków Symfony3/Symfony2/Zend2,
  • ORM np. Doctrine,
  • MySql i/lub PgSql,
  • wzorców projektowych,
  • znajomości HTML, CSS, Javascript,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenia z REST APIs oraz integracje z aplikacjami webowymi i/lub mobilnymi,
  • doświadczenia w tworzeniu testów jednostkowych oraz funkcjonalnych (phpunit, phpspec),
  • zaangażowania, systematyczności oraz kreatywnego myślenia.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość Symfony2 i/lub Symfony3,
  • znajomość innych języków programowania jak Python lub Ruby,
  • znajomość metodologii lean software development,
  • znajomość metodologii Agile,
  • doświadczenie lub znajomość architektury opierającej się o mikroserwisy,
  • doświadczenie przy implementacji API dla aplikacji mobilnych,
  • doświadczenie przy współpracy Sys Adminem,
  • stosowanie praktyki continuous integration lub continous deployment,

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,
  • nowatorskie podejście do pracy,
  • rozwój zawodowy,
  • pracę z nowoczesnymi technologiami,
  • przyjazną atmosferę,
  • codziennie świeże owoce, soki, kanapki (możliwość wprowadzenia swojego ulubionego dania do menu firmy),
  • lekcje angielskiego z lektorem,
  • 7000 zł na skomponowanie własnego sprzętu do pracy,
  • przede wszystkim bardzo luźną atmosferę 😉

A już niedługo pojawi się mini siłownia i stół do ping-ponga.

Etapy rekrutacji:
1. Rozmowa techniczna w biurze.
2. Rozmowa telefoniczna z zarządem w UK.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu lub przesyłania aplikacji.