Junior SAP FI/CO Consultant Warszawa

PLN

Poznań

16.11.2016

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w
rekrutacjach tylko z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na
stanowisko JUNIOR SAP FI/CO CONSULTANT.

Klient: międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji lidera z branży odzieżowej, posiadająca wiele oddziałów zarówno w kraju jak i poza jego granicami.
Kluczowym zadaniem jest utrzymanie bezproblemowych zakupów Internetowych. Poszukujemy Key Usera działu finansowego, pracującego na module FI, samodzielnie wprowadzającego niektóre zmiany w SAPie.

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 6 000 – 11 000 umowa o pracę/B2B
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zadania:

  • zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników przy codziennych zadaniach,
  • proponowanie i realizacja zmian konfiguracji,
  • usprawnianie istniejącego systemu,
  • adaptacja modułu FI zgodnie z wymaganiami SD/MM,
  • udział w projektach FI/CO,
  • monitorowanie IDOC’ów.

Oczekujemy:

  • 1-3 lata doświadczenia w konfiguracji SAP FI/CO jako Key User,
  • studia wyższe o kierunku finanse i rachunkowość lub ekonomia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość ITIL, Agency Business oraz metodologii programowania.

Oferujemy:

  • długofalową współpracę,
  • udział w wielu ciekawych projektach, opartych na najnowszych rozwiązaniach,
  • udział w cross-funkcjonalnych projektach ze specjalistami różnych modułów,
  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rosnącej organizacji,
  • projekty średnio – i długoterminowe,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • kartę Multisport,
  • dogodną lokalizację w samym centrum Warszawy.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu lub przesyłania aplikacji.