PHP Developer

4000-6000 PLN

Zdalnie/Warszawa

24.04.2017

Jesteśmy ENNOVA, producent aplikacji webowych z 10-letnim stażem, ponad 170 projektami zakończonymi sukcesem, stabilną pozycją, zgranym zespołem, portfelem klientów z rekomendacjami i pasją do tworzenia rzeczy dobrych, upraszczających rzeczywistość.

Chcemy zaprosić do naszego zespołu osobę, która będzie rozwijać aplikację tomHRM.com, rozwiązanie dla działów HR oferowane w modelu SaaS i on-premises.

Zakres zadań:

  • Rozwój i wdrażanie (80% backend, 20% frontend)
  • Optymalizacja aplikacji
  • Testy jednostkowe

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość programowania w PHP (5/7)
  • Symfony2 obligatoryjne
  • Znajomość Jquery/HTML5
  • Praktyczna znajomość GIT
  • Podstawy języka angielskiego
  • Podstawy środowiska Linux mile widziane

Co oferujemy:

  • Duża dawka wiedzy, najnowsze narzędzia, doświadczenie w pracy z rozwiązaniem w SaaS
  • Praca zdalna z wyborem przedziału godzinowego
  • Umowa B2B
  • Wynagrodzenie: 4500-6000 PLN netto
  • Przepływ wiedzy, zgrany zespół, partnerska atmosfera

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć:
„Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.