Konsultant ds. Rekrutacji i Rozwoju

PLN

Warszawa

05.07.2017

Poszukujemy osób z co najmniej 2-3 letnim doświadczeniem w obszarze rekrutacji – najlepiej ze środowiska agencyjnego w obszarach IT, inżynieria, budownictwo lub nieruchomości

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli jesteś osobą:

  • dynamiczną, proaktywną, z „głową pełną nieszablonowych pomysłów” oraz własną incjatywą
  • posiadającą rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • samodzielną w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • zmotywowaną, ambitną, chcącą poszerzać zakres swoich kompetencji w zakresie rekrutacji i sprzedaży
  • zaangażowaną w rozwój start-upu
  • pasjonującą się tamtyką branży HR, dla której każdy dzień będzie oznaczał nowe wyzwania a nie konieczność wykonania kolejnych przykrych obowiązków
  • znającą narzędzia typu CRM lub ATS
  • znającą jęz. angielski na poziomie min. B2

Co oferujemy:

  • Możliwość pracy w ścisłym centrum Warszawy, a w miarę potrzeb- pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Partnerstwo biznesowe
  • zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Możliwość rozwoju przy zróżnicowanych projektach dla dużych organizacji
  • Samodzielne stanowisko, na którym sam zarządzasz swoją pracą oraz podejmujesz najważniejsze decyzje
  • W przyszłości możliwość samodzielnego zarządzania zespołem rekrutacyjnym
  • Możliwość pracy w młodym, energicznym zespole ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do Twojego zaangażowania
  • Udział w podziale zysku firmy

Kluczowe zadania:

  • Nawiązywanie, rozwijanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z klientami zainteresowanymi usługami z zakresu rekrutacji i selekcji
  • Realizacja projektów rekrutacyjnych zarówno dla dużych, znanych na rynku organizacji, jak i mniejszych, lokalnych pracodawców
  • Współuczestnictwo w konferencjach i targach branżowych
  • Ścisła współpraca z Klientami na każym etapie prowadzonych projektów
  • Współtworzenie działu rekrutacji oraz linii rozwoju firmy

Prosimy o wysyłanie CV na maila: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. nr 133, poz. 883”.