Office Manager

PLN

Wrocław

18.10.2017

Jesteśmy firmą działającą na styku technologii informacyjnych oraz druku 3D.

Opracowujemy rozwiązania informatyczne dla firm oferujących usługi druku 3D lub wykorzystujących wytwarzanie przyrostowe w swojej produkcji.

Rozwiązania 3YOURMIND są wykorzystywane przez potentatów giełdowych z listy DAX30, największych dostawców usług druku 3D na świecie oraz przedsiębiorstwa, które budują swoją markę w oparciu o nowoczesne technologie.

Mamy biura we Wrocławiu, Berlinie i San Francisco.

Poszukujemy osoby, która mogłaby wzbogacić wrocławski oddział swoim miłym usposobieniem, ale przede wszystkim zająć się sprawami administracyjnymi i wsparciem księgowości, ale także realizować zadania marketingowe.

Twoje obowiązki:

  • realizacja zadań administracyjno-biurowych
  • wsparcie księgowości i kadr (przygotowywanie faktur, umów)
  • tworzenie i edytowanie bazy kontaktów
  • opracowywanie tekstów promocyjnych i informacyjnych
  • przygotowywanie materiałów informacyjno-promocyjnych i komunikatów prasowych, inicjowanie publikacji w mediach
  • inicjowanie działań związanych z rozwojem firmy

Czego oczekujemy?

  • zaawansowana znajomość j. angielskiego
  • zdolności interpersonalne
  • umiejętność przejrzystej komunikacji
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office
  • silne poczucie motywacji do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Możliwość współtworzenia strategii rozwojowej przedsiębiorstwa
  • Miły i utalentowany zespół
  • Owoce i kartę benefit na obiekty sportowe