Junior Account Manager

PLN

Kraków

16.11.2017

BIM Point (www.bimpoint.pl) to firma świadcząca unikatowe na Polskim rynku usługi
oparte o metodę Building Information Modeling z wykorzystaniem innowacyjnych
technologii.
Zakres naszej działalności obejmuje narzędzia, usługi i konsulting związany z BIM.
Współpracujemy z biurami projektowymi, inwestorami, generalnymi wykonawcami,
deweloperami, konserwatorami zabytków i innymi specjalistami z branży budowlanej.

Do naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko :

Junior Account Managera

Opis stanowiska:
Account Manager będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży około
budowlanej i architektonicznej. Jego zadaniem będzie sprzedaż usług oraz narzędzi związanych z BIM.
Dodatkowo będzie nawiązywał i utrzymywał relacje z klientem oraz zarządzał całym procesem
administracyjnym związanym ze sprzedażą (budowanie i prowadzenie bazy klientów, sporządzanie ofert,
przygotowywanie prezentacji dla klientów, współpraca z działem administracji).

Czy szukamy właśnie Ciebie?

  • Masz chociaż minimalne doświadczenie w sprzedaży?
  • Nie masz doświadczenia, ale chciałbyś spróbować sił na stanowisku sprzedażowym?
  • Masz motywację by się rozwijać?
  • Interesujesz się nowymi technologiami?
  • Nie osiadasz na laurach i jesteś wytrwały w działaniu?
  • Umiesz efektywnie zorganizować swoją pracę i jesteś samodzielny w działaniu?
  • Dodatkowo Twój angielski jest na poziomie minimum B2 a obsługę Excela masz w małym palcu?

Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco to oznacza, że czas najwyższy dołączyć do zespołu
BIM POINT już dzisiaj!

Oferujemy:
• wynagrodzenie dwuskładnikowe (rozsądna podstawa plus premia związana z osiągniętym wynikiem)
• wybrany kandydat ma okazję stać się unikatowym na rynku ekspertem w dziedzinie usług i oprogramowania
związanego z technologią BIM
• wyzwania sprzedażowe oraz możliwość ciągłego rozwoju
• elastyczne godziny pracy
• model współpracy B2B
• stanowisko pracy w dynamicznym, młodym zespole
• ciekawe miejsce pracy – w kultowym zagłębiu krakowskich start-upów

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: [email protected]
BIM Point