4 powody dla których  warto dołączyć do naszego Martech Landscape 2024

Dodane:

Przemysław Zieliński Przemysław Zieliński

4 powody dla których  warto dołączyć do naszego Martech Landscape 2024

Udostępnij:

Trwa nabór do naszej nowej inicjatywy skierowanej do startupów działających w obszarze marketingu. Przekonaj się, dlaczego warto poświęcić 9 minut, by znaleźć się w zestawieniu najciekawszych polskich martechów.

Próby zachęcania czy promocji czegoś przed fachowcami, którzy sztukę marketingu i PR opanowali do perfekcji może wydawać się karkołomna. Mimo to podejmujemy wyzwanie: uważamy, że dla wartości, jaką niesie Martech Landscape 2024, warto to ryzyko podjąć. Czym ma być zaplanowana na wiosnę tego roku publikacja? Mówiąc w skrócie, chcemy pokazać te polskie startupy, które swoimi rozwiązaniami skutecznie wspierają marketingowe zespoły. Które obniżają koszty dotarcia do klienta. Które zwiększają efektywność prowadzonych kampanii. Słowem, Martech Landscape 2024 jest dla tych startupów, które dowożą swoją marketingową obietnicę, a nie poprzestają wyłącznie na chwytliwym claimie.

#1 Doborowe grono

Martech Landscape 2024 przygotowujemy wspólnie z redakcją Nowego Marketingu. Wszystkie nadsyłane do nas zgłoszenia będą analizowane przez ekspertów, którzy znają się na startupach i na marketingu. W rezultacie, w finalnym zestawieniu znajdą się tylko sprawdzone, rzeczywiście godne polecenia spółki. Zależy nam na jak najwyższej jakości ML24, stąd wymóg tak skrupulatnej selekcji.

Dla Ciebie i Twojego startupu oznacza to, że znajdziesz się w gronie rzeczywiście wartościowych firm z polskiej czołówki martechów.

#2 Szerokie konsultacje środowiskowe

Zależy nam nie tylko na jakości, ale i na wiarygodności. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy również zewnętrznych ekspertów: inwestorów, founderów, przedstawicieli branży reklamowej. Poprosiliśmy ich o to, aby przedstawili swoje propozycje martechów, które w ich opinii zasługują na miejsce w naszym opracowaniu. Poszerzając tak znacząco zespół ludzi odpowiedzialnych za zgłoszenia, zyskujemy pewność, że w Martech Landscape 2024 uwzględnimy wszystkie wartościowe startupy.

A Ty zyskujesz pewność, że Twój brand znajdzie się w tak gruntownie konsultowanym opracowaniu, uwzględniającym całość polskiego ekosystemu martechów.

#3 Trwała wartość

Opracowany przez nas landscape będzie ogólnie dostępny. 9 minut potrzebne na wypełnienie naszego formularza zgłoszeniowego zagwarantuje Twojemu martechowi stałą widoczność: dostęp do opracowania będzie miał każdy zainteresowany. Utrwalasz w ten sposób brand swojej spółki, wzmacniasz jej rozpoznawalność i dajesz jej kolejne miejsce w internecie, gdzie może być znaleziona. Zawsze i wszędzie.

#4 Ekspercka rekomendacja zawsze na plus

To oczywiste, że każdy klient przed nawiązaniem biznesowej współpracy z Twoim martechem, będzie chciał dowiedzieć się jak najwięcej o Tobie i Twoich rozwiązaniach. A im wyższy potencjalny kontrakt, tym bardziej szczegółowy będzie research. Jeśli ktoś zainteresowany skorzystaniem z Twojego marketingowego rozwiązania trafi na Ciebie w naszym opracowaniu – to możesz na tym tylko zyskać.

Formularz zgłoszeniowy do Martech Landscape 2024 znajdziesz tutaj.

Czytaj także: