Praktyczne wsparcie dla przyszłych inwestorów
Debata została pomyślana przede wszystkim jako praktyczna forma wsparcia dla tych, którzy na poważnie zastanawiają się nad uruchomieniem własnego funduszu. Udział w czwartkowym wydarzeniu ma nie tylko pomóc w podjęciu tej decyzji. Debata ma również dostarczyć wszelkich informacji, które pomogą w przygotowaniu wniosku aplikacyjnego do rozpoczynającego się już niebawem – bo 12 lutego – naboru do nowych platform PFR.
Tutaj znajduje się formularz do rejestracji – wypełnienie go gwarantuje udział w debacie.
Wydarzenie organizowane jest przez Izbę Gospodarczą Alternatywnych Spółek Inwestycyjnych (IGASI) we współpracy z PKO Bank Polski i kancelarią Destrier.
– Udział w debacie to niepowtarzalna okazja dla uczestników do zdobycia wiedzy i cennych informacji na temat nowych programów finansowanych przez PFR Ventures. Nasi goście będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z doświadczonymi zarządzającymi Funduszami, którzy z powodzeniem zainwestowali środki PFR Ventures. To świetna szansa na pozyskanie praktycznej wiedzy na temat procesu aplikacyjnego, oczekiwań inwestorów i korzyści płynących z udziału w programach. Ponadto, debata będzie doskonałą okazją do nawiązania relacji z ekspertami z branży i budowania cennych kontaktów biznesowych – mówi Michał Żółtowski, prezes IGASI.
Bogaty program wydarzenia
Organizatorzy, zdając sobie sprawę z oczekiwań uczestników, przygotowali rozbudowaną agendę czwartkowej debaty. W ten sposób chcą zadbać, aby omówiony został każdy aspekt rozpoczynającego się w lutym naboru do platform PFR. Co będzie czekać na uczestników wydarzenia?
Panelistami debaty będą eksperci z branży inwestycji, którzy z powodzeniem zainwestowali środki PFR Ventures. Dla gości będzie to szansa na skorzystanie z ich doświadczenia oraz bezpośrednie poznanie procesu aplikacyjnego. W gronie ekspertów znajdą się także zarządzający Funduszami, którzy podzielą się swoimi praktycznymi poradami. Warto tu wymienić takie postacie ze świata inwestorów jak Paweł Lipkowski, Michał Olszewski, Tomasz Poniński czy Łukasz Wąsikiewicz. Spotkanie z nimi to szansa na zrozumienie oczekiwań inwestorów i zdobycie perspektywy branżowej. Ta perspektywa, wzbogacona o najnowsze trendy w dziedzinie inwestycji i możliwości finansowania może być kluczowa do odniesienia sukcesu w dynamicznym środowisku rynkowym.
Po samej debacie odbędzie się sesja Q&A. To wtedy uczestnicy będą mogli otrzymać odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania. Wiele pytań padnie także podczas nieformalnych rozmów, pozwalających na nawiązanie relacji biznesowych czy nawiązanie kontaktów z ekspertami.
Jak wziąć udział?
Szczegóły wydarzenia można znaleźć w serwisie LinkedIn.
Debata „Czy Fundusze PFR Ventures są dla Ciebie? Perspektywa doświadczonych inwestorów” odbędzie się 1 lutego w Rotundzie (ulica Marszałkowska 100-102), Warszawa. Początek o godzinie 16.00. Spotkanie poprowadzi mecenas Mateusz Zreda z kancelarii Destrier. Debata ma charakter otwarty dla wszystkich zainteresowanych naborem do platform PFR.
Izba Gospodarki Alternatywnych Spółek Inwestycyjnych jest instytucją skupiającą profesjonalistów oraz przedsiębiorców z obszaru alternatywnych form inwestycji. Jej celem jest wspieranie i promowanie innowacyjnych rozwiązań finansowych, takich jak spółki inwestycyjne, venture capital czy private equity. IGASI pełni rolę platformy integracyjnej, umożliwiając przedstawicielom sektora wymianę wiedzy, doświadczeń oraz najlepszych praktyk. Działa także jako rzecznik interesów branży, współpracując z instytucjami publicznymi i prywatnymi w celu tworzenia korzystnych warunków dla rozwoju alternatywnych form inwestycji w Polsce. Poprzez organizację różnorodnych wydarzeń, takich jak debaty, konferencje czy szkolenia, IGASI aktywnie przyczynia się do budowania silnej i innowacyjnej społeczności biznesowej w dziedzinie alternatywnych inwestycji.
PFR Ventures to część Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR), zajmująca się wspieraniem innowacyjnych przedsięwzięć poprzez finansowanie i inwestycje. PFR Ventures działa na rzecz rozwoju rynku kapitałowego w Polsce, wspierając przedsiębiorców, którzy poszukują finansowania na różnych etapach rozwoju swoich firm. Organizacja ta zarządza kilkoma programami finansowanymi ze środków Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki, w tym m.in. programami takimi jak PFR Starter, Biznest, Otwarte Innowacje, KOFFI i CVC.