ADP i Convera ogłaszają strategiczną współpracę w zakresie kompleksowej obsługi płatności biznesowych

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

ADP i Convera ogłaszają strategiczną współpracę w zakresie kompleksowej obsługi płatności biznesowych

Udostępnij:

ADP, globalny dostawca rozwiązań do zarządzania kapitałem ludzkim, oraz Convera, globalna firma fintech zajmująca się płatnościami B2B, ogłosiły współpracę w obszarze dostarczania klientom ADP kompleksowego systemu obsługi płac i płatności.

ADP zajmuje się dostarczaniem zgodnych z przepisami usług kadrowo-płacowych. Firma Convera prowadzi zaś działalność w zakresie usprawniania biznesowych płatności międzynarodowych, obsługując ponad 30 tys. klientów na całym świecie i umożliwiając im transfer pieniędzy w ponad 200 krajach i ponad 140 walutach. Convera wykorzystuje dziesięcioletnie doświadczenie we wspieraniu branży płacowej oraz autorskie technologie.

Współpraca ta umożliwi klientom ADP zwiększenie wydajności i ograniczenie zadań realizowanych przez personel. Będzie to możliwe dzięki zarządzaniu procesami płac i płatności, za pośrednictwem jednej zintegrowanej platformy. ADP i Convera dostarczają usługi w harmonii ze złożonymi lokalnymi i międzynarodowymi regulacjami, zapewniając bezpieczeństwo i zaufanie operacji płacowych.

– Firmy na całym świecie stoją w obliczu dynamicznych zmian, począwszy od wstrząsów gospodarczych i wahań kursów walut, a skończywszy na ograniczeniach regulacyjnych i przemianach rynków pracy. Oferując jeden z największych globalnych systemów płatności biznesowych, staramy się pomagać naszym klientom w rozwoju ich działalności. Cieszymy się na tę strategiczną współpracę z ADP przy obsłudze jej globalnej bazy klientów. To pozwala nam dalej rozwijać nasz zintegrowany system płatności – mówi Patrick Gauthier, dyrektor generalny Convera.

– Dokładne i terminowe wypłaty wynagrodzeń wymagają czegoś więcej niż tylko przepływu środków. Wiele organizacji nie dysponuje specjalistyczną wiedzą i zasobami niezbędnymi do poruszania się po wielu zmiennych związanych z zarządzaniem zgodnie z przepisami wypłatami wynagrodzeń. ADP, współpracując z Convera, z przyjemnością pomaga zarządzać tą złożonością – powiedział Frank Smits, prezes ADP Celergo Streamline – Połączenie rozwiązań płatniczych Convera z know-how ADP w obszarze płac oznacza nowy sposób zarządzania globalnymi płatnościami za pomocą kompleksowego rozwiązania. Dla klientów korzystających z niego to poprawa dokładności, zgodności i bezpieczeństwa płac w ramach uproszczonego i zautomatyzowanego procesu, co minimalizuje potrzebę dostępu klientów do różnych platform bankowych – dodał.

Zobacz także

Secfense nawiązuje współpracę z australijską firmą Visium

Czeski fintech Twisto przejęty przez Param. Akwizycja furtką do ekspansji