Helping Hand – platforma wsparcia zdrowia psychicznego pozyskała 3 mln zł

Dodane: 26.11.2021

Informacja prasowa

Udostępnij:

Głównym inwestorem rundy finansowania jest izraelski fundusz Welltech Ventures. Helping Hand będzie prezentowana na Global WellnessSummit w Bostonie. Platforma planuje wejście na rynki zagraniczne w 2022 r.
Oferta Helping Hand jest skierowana głównie do firm chcących zapewnić swoim pracownikom narzędzia do psychoedukacji i autoterapii, jak również dostęp do autorskich filmów i artykułów stworzonych przez doświadczonych psychologów i licencjonowanych terapeutów oraz umożliwić korzystanie z indywidualnych terapii online.

W zakończonej właśnie rundzie finansowania projekt wsparli inwestorzy krajowi oraz zagraniczni. Głównym inwestorem został światowy lider w obszarze inwestycji w młode firmy z sektorów Wellness oraz Medtech – izraelski fundusz Welltech Ventures. Część z pozyskanych środków zostanie przeznaczona na stworzenie anglojęzycznego autorskiego kontentu oraz na dotarcie do użytkowników na rynkach zagranicznych. Już dziś firma obsługuje międzynarodowe firmy, świadcząc usługi w języku polskim i angielskim.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem