InPost uruchomił własny sklep online. W Out Of The Box kupimy produkty polskich producentów

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

sklep online od InPost

Udostępnij:

InPost uruchomił sklep internetowy outofthebox.pl, w którym klienci mogą nabyć oryginalne produkty tworzone w większości przy współpracy z polskimi producentami. Paczkokurtka, mebelki z tektury czy limitowane klocki Paczkomat to produkty ciekawe wzorniczo i użytkowo, które trudno znaleźć w innych sklepach w Polsce.

– Klienci odwiedzając nasz nowy sklep internetowy mogą przenieść się w świat, gdzie jest kolorowo i pozytywnie. W „Out Of The Box” można znaleźć wiele oryginalnych produktów do domu, oryginalne ubrania, zabawki oraz akcesoria, które z pewnością przydadzą się na co dzień – jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Asortyment sklepu to też wiele świetnych pomysłów na prezent dla dziecka – zestaw klocków InPost, plecak, kolorowe ubranka, czy też tekturowy zestaw – stolik i krzesełko. A to dopiero początek – zamierzamy sukcesywnie wzbogacać ofertę sklepu o nowe unikatowe produkty – mówi Anna Heimberger, dyrektor marketingu InPost

Przeczytaj również 👉 AppkomatInPost – redukujący zużycie energii automat do odbioru i nadawania paczek

Co znajdziemy w sklepie InPostu?

W sklepie Out Of The Box można znaleźć wyjątkowe produkty w ramach sześciu kategorii: dom i ogród, dla dzieci, klocki, ubrania, outdoor i sport oraz materiały do pakowania. Zostały one w większości zaprojektowane i wyprodukowane wspólnie z rodzimymi firmami z Polski. Firmie zależało na stworzeniu praktycznych i o ciekawym designie produktów nawiązujących do nazwy Out Of The Box, czyli takich wychodzących poza utarte schematy, których właściciele dzięki nim wyróżnią się z tłumu.

Jednocześnie InPost zachęcą za ich sprawą do wprowadzenia do swojego życia eko nawyków, m.in. poprzez rezygnację z jednorazowych reklamówek na rzecz bawełnianych toreb na zakupy. Dodatkowo wiele materiałów dostępnych w ofercie sklepu wykonane zostało z surowców pochodzących z recyklingu, co powinno szczególnie ucieszyć zwolenników ekologicznych rozwiązań (to nie jest pierwsza ekoakcja inPostu – zobacz).

Więcej informacji o ofercie Out Of The Box na stronie sklepu.