Insbuy został kolejnym uczestnikiem programu mentoringowego InCredibles

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Insbuy został kolejnym uczestnikiem programu mentoringowego InCredibles

Udostępnij:

Właśnie zakończył się finał konkursu „Zagraj o mentoring” inQUBE. Laureatem programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka został startup Insbuy.

W składzie jury „Zagraj o mentoring” znaleźli się: Karolina Wilk-Tryjanowska z see.comunity, Rafał Tomkowicz reprezentujący Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, Mikołaj Szyc z Żabka Polska, Krzysztof Górka z Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju oraz Dominik Marzec z Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Insbuy oferuje kompletne rozwiązanie i aplikację, która umożliwia przekierowanie widza bezpośrednio z materiału wideo do zakupu konkretnych produktów w kanale e-commerce. W ubiegłym miesiącu Insbuy dołączył do grona spółek portfelowych funduszu SPINAKER.

Inni uczestnicy VII edycji InCredibles:

1. Startup Pogaduszki dołączył także do programu InCredibles Sebastiana Kulczyka. Zespół Pogaduszek został również finalistą Carpathian Startup Fest 2023.

Pogaduszki to aplikacja, która dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji zamienia tradycyjne ćwiczenia logopedyczne na mobilne gry sterowane głosem dziecka. Dodatkowo moduł AI diagnozuje, które głoski w wymowie dziecka wymagają wsparcia logopedycznego i podsuwa dziecku odpowiednie do problemów gry i ćwiczenia.

2. Biostra Solutions to spółka tworząca technologię, która umożliwia przetwarzanie bioodpadów w nawozy organiczne. Spółka dostała się do programu wprost z finału konkursu Orzeł Innowacji Rzeczpospolitej, który odbył się 24 maja 2023 r. w Gdańsku podczas konferencji Infoshare 2023. Startup został zwycięzcą w kategorii „Rozwiązanie dla dobra wspólnego”.

3. Przed miesiącem, spośród 20 najlepszych startupów wyłonionych w półfinałach Startup Contest, został wybrany jeden – polski startup AI4SKIN, który także weźmie udział w VII edycji InCredibles, programu mentoringowego dla młodych przedsiębiorców z wizją, stworzonego przez Sebastiana Kulczyka. Produkt AI4SKIN pozwala na wczesną diagnozę raka skóry za pomocą sztucznej inteligencji.