Kup AULERA Specjalnego by wesprzeć WOŚP!

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

aulery na wośp

Udostępnij:

Aula Polska przekazuje na WOŚP Aulera specjalnego – stworzonego przez Michała „Śledziu” Śledzińskiego – wieloletniego autora tych nagród, które dzięki jego pracy zawsze są unikalne. Do licytacji zapraszamy na Allegro – macie czas do 30 stycznia do 13:00.

Najlepsze startupy nagradzane są AULERem

Dzięki WOŚP po raz pierwszy można kupić AULER-a! Wystarczy, że masz działający biznes i Auler może być Twój. Jest to „Auler Specjalny”, narysowany przez Michała „Śledziu” Śledzińskiego tak jak inne Aulery, a dodatkowo z własnoręcznym podpisem Jurka Owsiaka.

Sprawdź ——> WOŚP stawia na NFT i tokenizuje serduszka

AULER Specjalny

Auler Specjalny przyznawany jest przez Fundację Aula Polska. Nagroda dla wyróżniających się osób i biznesów w swoich kategoriach. Nie można do niej być nominowanym, nie można się o nią ubiegać. Ale w tym roku powstał Auler Specjalny dla WOŚP! Oprawiony w ramę 30 cm x 40 cm z białym passe-partout. Rysunek został stworzony na papierze akwarelowym z zastosowaniem ekoliny (farbki) i cienkopisu wodoodpornego. Na passe-partout widnieje opis, że jest to Auler Specjalny.

Historia AULERów

Aulery to nagroda dla najlepszych startupów w Polsce. Jej laureatami są Nozbe, Brand24, Showroom, Booksy, Photon czy Telemedi.co. Nagroda przyznawana jest od 2009 roku przez Fundację Aula Polska. Dotychczas przyznanych zostało 41 Aulerów, a także 7 specjalnych. Na koniec 2022 roku aż 11 z nagrodzonych firm było już sprzedanych! 24 ciągle rozwijały się na rynkach lokalnych i globalnych. A tylko 3 okazały się niepowodzeniem. Dlatego Auler często nazywany jest „najmniej myląca się nagrodą”. Teraz jego kolekcjonerska wersja może wisieć także w Twoim biurze!

Autor AULERa

Autorem Aulera jest Michał Śledziu Śledziński, artysta, pisarz i twórca komiksowy. Jego dzieła trafiają w ręce zwycięzców konkursu Aulery od 2016 roku. Każdy Auler jest inny. Każdy jest unikalny. Co roku Michał wybiera inną technikę (farbki, kredki, itp) Dzięki temu od 2016 nie ma dwóch identycznych Aulerów.

AULERa specjalnego możecie licytować pod tym linkiem.

Patronem akcji jest MamStartup.