MATEUSZ GABRYŚ: 3 raz trafiliśmy na listę Financial Times dzięki naszemu szybkiemu rozwojowi (podcast)

Dodane:

Damian Jemioło, redaktor MamStartup.pl Damian Jemioło

MATEUSZ GABRYŚ: 3 raz trafiliśmy na listę Financial Times dzięki naszemu szybkiemu rozwojowi (podcast)

Udostępnij:

Mateusz Gabryś to CEO Piga.pl. Spółki zaczynającej jako drukarnia internetowa, a pod którą obecnie funkcjonuje ponad 30 platform e-commerce. W najnowszym odcinku MamStartup Podcast Mateusz rozmawia z nami o druku, home&design, przemyśle 4.0 i rankingu Financial Times.

Piga.pl jest niewątpliwie jedną z ciekawszych organizacji w Polsce. Spółka wywodząca się ze śląskich Tych urosła w bardzo krótkim czasie do 130-osobowej organizacji, pod którą znajduje się kilkadziesiąt różnych platform e-commerce. Dziś Piga.pl zajmuje się nie tylko drukiem internetowym, ale również obszarem home&design. Jej wzrost nie Financial Times, które trzykrotnie umieściło firmę Mateusza Gabrysia na swojej liście najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw.

– Obecność w tym rankingu jest miła. Pozwala pokazać załodze, że nasz wzrost jest konkretny i pomimo trudności, możemy się rozwijać. Trafiliśmy na tę listę, bo trzykrotnie wypracowaliśmy solidny wzrost przychodów. Brawa należą się do każdego z członków naszego zespołu – mówi Mateusz Gabryś.

Z CEO Piga.pl rozmawiamy o przemyśle 4.0, zielonej transformacji, druku, home&design i rankingu Financial Times. Sprawdź najnowszy odcinek MamStartup Podcast.

Posłuchaj również: