MONITI, aplikacja do zarządzania zespołami pracującymi z dala od komputera pozyskała 1,2 mln zł od JR Holding

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

moniti

Udostępnij:

Najnowsza inwestycja JR Holding to aplikacja MONITI, która pomaga firmom zarządzać zespołami wykonującymi swoją pracę z dala od komputera. Umożliwia ona m.in. rejestrację czasu pracy, monitoring GPS pracowników mobilnych. JRH obejmie do 20,3% w kapitale zakładowym spółki TresComas (właściciela MONITI) w zamian za inwestycję łącznie do 1,2 mln zł.

MONITI, technologiczna firma, która opracowała innowacyjną aplikację w modelu SaaS (Software as a Service), która znacząco wspomaga i ułatwia pracę działów HR, kierowników i menedżerów poprzez automatyzację i cyfryzację procesów zarządzania pracownikami wszystkich firm niezależnie od branży czy wielkości.

Rozwiązanie Moniti jest dla pracowników:

  • Stacjonarnych i produkcyjnych,
  • Terenowych i mobilnych,
  • Zdalnych i biurowych.

– Jako zespół Moniti wierzymy, że skuteczne i proste zarządzanie pracownikami powinno być dostępne dla każdej firmy a procesy powtarzalne należy cyfryzować i automatyzować. W odpowiedzi na potrzeby rynku została stworzona aplikacja wprowadzająca nowy standard w zarządzaniu zespołami terenowymi i stacjonarnymi – powiedział Dawid Kowalski, Prezes i założyciel MONITI.

Na świecie ponad 80% pracowników wykonuje swoją pracę poza biurkiem

Większość aktualnie dostępnego oprogramowania jest skierowana dla pracowników pracujących przy komputerze. Rozwiązanie MONITI pozwala firmom na monitorowanie rzeczywistego czasu pracy i lokalizacji swoich pracowników, generowanie raportów wynagrodzeń, zarządzanie urlopami, planowanie grafików pracy oraz zadań i projektów dla pracowników. Aplikacja MONITI pozwala na lepsze zarządzanie zespołami i efektywne wykorzystanie czasu pracy pracowników. MONITI jest prosta w użyciu i intuicyjna, dzięki czemu zapewnia jak najlepsze doświadczenia dla użytkowników. Dzięki swojej prostocie nie są wymagane szkolenia czy specjalne wdrożenia dla pracowników.

– Jest to jedyna aplikacja w telefonie pracownika, którą będzie używał do wykonywania swoich obowiązków. Za jej pomocą odnotuje swoją obecność, złoży wniosek o urlop oraz wykona powierzone mu zadania – dodał Dawid Kowalski.

BYOD

Moniti zgodnie z polityką BYOD (BringYourOwn Device; z ang. zabierz swoje urządzenie) zachęcającą pracowników do używania swoich osobistych telefonów w celach służbowych. Aby nie tworzyć dodatkowych elektrośmieci oraz  nie tworzyć i utrzymywać drogiej infrastruktury wewnątrz firmy.

– Zainwestowaliśmy w MONITI, aplikację do monitoringu i zarządzania pracownikami, ponieważ zawiera funkcje niedostępne w innych tego typu rozwiązaniach. Większość dostępnych aplikacji koncentruje się na monitoringu czasu pracy osób korzystających z komputera. MONITI oferuje również możliwość wsparcia przedsiębiorców zatrudniających pracowników fizycznych, w tym mobilnych. Wierzymy, że to rozwiązanie znajdzie szerokie zainteresowanie na rynku – powiedział January Ciszewski, inwestor i Prezes JR Holding ASI S.A.

W związku z rundą inwestycyjną MONITI planuje zintensyfikować prace nad produktem, dostarczając dodatkowe moduły, dające dodatkową wartość dla naszych klientów oraz budujące MONITI jako all in app dla firm chcących efektywnie zarządzać swoimi zespołami.

 

Inne inwestycje JR Holding:

JR HOLDING inwestuje 1 mln euro w lasery FLUENCE

JR HOLDING łączy siły z AIP SEED – razem zainwestują 100 mln zł w startupy

JR HOLDING inwestuje 40 mln zł w producenta pomp ciepła