Prezentujemy kolejną część naszego cyklu o startupach subskrypcyjnych. Łącznie z poniższym materiałem przedstawiliśmy w nim aż 50 pomysłów na biznes. Mamy nadzieję, że któryś z nich zainspirował Was do otworzenia własnego.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

fot. Fotolia

  • HelloFlo - kobiece sprawy. Startup dostarczy do naszych domów raz w miesiącu paczuszkę z tamponami i podpaskami. Wypełniając formularz zamówienia użytkowniczki podają dzień, w którym przewidują miesiączkowanie. Dzięki temu paczka powinna zostać dostarczona pięć dni przed wyznaczonym okresem czasu. Cena miesięcznej subskrypcji wynosi od 14 do 18 dolarów wraz z dostawą. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • 12Society - gwiazdy wybierają. Dzięki temu startupowi do zamawiających zostaną dostarczone produkty wybrane przez aktorów, sportowców i celebrytów, których lubimy (i którzy współpracują z 12Society). Przed zamówieniem wypełniamy formularz, w którym określimy nasz gust i wskażemy jakie przedmioty nas interesują. W paczce może znaleźć się np. zegarek, koszulka czy okulary przeciwsłoneczne. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 39 dolarów wraz z dostawą. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • Pawalla - przysmaki dla psa i kota. Startup dla wszystkich właścicieli czworonożnych przyjaciół. Korzystając z Pawalla mamy dwie opcje do wyboru: zamówienie zestawu mini bądź standardowej wersji. Pierwszy zestaw składa się z 3-5 pełnowymiarowych produktów i kosztuje 17 dolarów wraz z przesyłką. Za standardową paczkę zapłacimy natomiast 29 dolarów i znajdziemy w niej 6-8 produktów. W zestawach znajdują się przekąski, karma i zabawki. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • Curator And Mule - szata zdobi mężczyznę. Zamawiając tę subskrypcję raz na porę roku zespół tworzący CAM wyśle nam paczkę z modnymi rzeczami odpowiednimi do danego sezonu. W jednym zestawie znalazły się takie przedmioty jak: stylowe okulary przeciwsłoneczne, chustka z materiału, wojskowy zegarek, skórzany portfel i bransoletka. Za sezonowy zestaw zapłacimy 60 dolarów z darmową dostawą na terenie USA. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • Steepster select - dla herbaciarzy. Korzystając z subskrypcji Steepster select amatorzy picia tego napoju otrzymywać będą raz w miesiącu trzy woreczki z aromatyczną herbatą. Zgodnie z zapowiedziami zestaw ma wystarczyć na 20-30 filiżanek tego napoju. Miesięczna subskrypcja kosztuje 17 dolarów. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.


Prezentujemy kolejną część naszego cyklu o startupach subskrypcyjnych. Łącznie z poniższym materiałem przedstawiliśmy w nim aż 50 pomysłów na biznes. Mamy nadzieję, że któryś z nich zainspirował Was do otworzenia własnego.

fot. Fotolia

  • StorkStack - bocian przyniósł przesyłkę. Startup dzięki któremu co miesiąc pod nasze drzwi zostanie dostarczona paczka z zabawkami, rysowankami i różnymi gadżetami dla naszych pociech. Nie zapomniano również o rodzicach, czyli osobach które płacą za subskrypcję. W marcowej paczce dołączony został specjalny prezent dla mam z okazji Dnia Kobiet. Miesięczna subskrypcja StorkStack kosztuje 28 dolarów z darmową dostawą na terenie USA. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • Bug Out Box - przetrwaj zapowiadaną katastrofę. Jesteś na to przygotowany? Tak zaczyna się opis startupu subskrypcyjnego dzięki któremu do naszych domów zostanie dostarczona paczka z narzędziami survivalowymi. Każda z nich zawiera 5-8 gadżetów dzięki którym przetrwamy nadchodzącą katastrofę. Oprócz tego dołączona zostanie instrukcja obsługi przedmiotów oraz porady dotyczące walki o byt. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 19,99 dolarów nie wliczając w to dostawy. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • NEW YORK MOUTH - smak Nowego Jorku. Jedno z droższych subskrypcji w tym zestawieniu. Zamawiając trzymiesięczną subskrypcję do naszych domów dostarczona zostanie paczka o wybranym profilu tematycznym np. czekolady. Znajdziemy w nim ciastka, sztabki czekolady, cukierki i batony. Koszt najtańszej opcji wynosi 155 dolarów, za które przez trzy miesiące dostawać będziemy paczki z NYM. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • Little Passports - odkrywaj świat. Startup dla dzieci. Dzięki niemu do naszych domów dostarczana będzie co miesiąc tematyczna przesyłka. Znajdziemy w niej pocztówki, zdjęcia, mapy, gadżety czy książeczkę z historiami i ciekawostkami dotyczącymi danego kraju. Przy trzymiesięcznym planie subskrypcji koszt transakcji wyniesie nas niecałe 42 dolary. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • KnitCrate - robótki ręczne. Subskrypcja dla fanów dziergania. Dzięki KnitCrate co miesiąc do naszych domów dostarczana będzie przesyłka z nićmi, guzikami i instrukcjami obsługi jak wyszyć daną część garderoby. Możemy skorzystać z różnych poziomów wtajemniczenia. Wybór ten składa się również na cenę zestawu. Za najtańszy, dla początkujących, którzy będą uczyć się szyć skarpetki zapłacimy 25 dolarów, a za najdroższy 75 dolarów z darmową dostawą. Przesyłka do Polski jest dostępna.

Komentarze (0)