Planujesz się z kimś spotkać w nieznanym dotąd miejscu? Chcesz, aby partner razem z tobą ustalił lokalizację spotkania? Nie chcesz się spóźnić, bo to po prostu nieprofesjonalne? Skorzystaj z trzech aplikacji, które ułatwią spotykanie się.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

fot. Fotolia

Polska Lokalsa / PolskaNiezwykla / Starpin

Do wybrania interesującego miejsca na dane spotkanie skorzystaj z jednej z opisywanych przez nas aplikacji w zestawieniu 3 polskie aplikacje, które podpowiedzą co warto zwiedzić. Znajdziesz w nich ciekawe propozycje lokali czy miejsc w zaciszu, gdzie mógłbyś porozmawiać z zaproszoną osobą. W zależności od kontekstu spotkania, wymienione aplikacje na pewno pomogą w wyborze odpowiedniego miejsca.

EchoEcho

Jeśli nie możesz się zdecydować, a zarazem dbasz o to, aby partner do rozmów czuł się równie dobrze w wybranym miejscu skorzystaj z aplikacji EchoEcho. Pozwoli ona na wspólne wybranie danego miejsca. Zasada działania jest prosta. Jeden z użytkowników proponuje dane miejsce spotkanie oznaczone na mapie, a drugi odpowiada. Może wskaźnik przełożyć w inne miejsce i zaproponować je jako swoją propozycję. Szybki czat pozwoli na konsultacje i wybór lokalizacji spotkania się.

JakDojade

Prawdziwy niezbędnik miejskiego podróżnika. Jeśli na spotkanie wybieramy się komunikacją miejską, to powinniśmy skorzystać z aplikacji z rozkładami jazdy. JakDojade rozprawi się z tym zadaniem świetnie. Jak to działa? Wpisujemy punkt, w którym się obecnie znajdujemy oraz miejsce do którego się wybieramy. Serwis wskaże nam możliwości dojazdu komunikacją miejską oraz czas odjazdu poszczególnych pojazdów tego przedsiębiorstwa. Dojazd w dane miejsce możemy sprawdzić też z poziomu wyszukiwarki rozkładów jazdy online.

A Wy? Z jakich aplikacji do umawiania się korzystacie?

Komentarze (0)