W zeszła sobotę 24.09.2011 odbyła się Warszawska Rozgrzewka (Warsaw Warup) przed Startup Sauna. Spośród wszystkich zgłoszeń do konkursu wybrano kilkanaście projektów, które miały możliwość zaprezentowania się przed jury z Finlandii.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Ostatecznie przed Finami pokazało się 13 projektów. Każdy z uczestników miał 3 minuty na prezentację, a później chwilę na odpowiedzi na pytania publiczności. O wygranej zdecydowały jednak indywidualne sesje z każdym z trenerów, dzięki którym goście z Finlandii mogli wyłonić najlepsze ich zdaniem projekty.

Zwycięzcą został projekt IMGN.it, który pozwala na tworzenie scen 3D na podstawie zrobionych zdjęć. Wyróżniania otrzymały również NeptunIDE i Game Disrupt. Projekty otrzymały upominki w postaci ręczników i polewaczek do kamieni (akcesoria niezbędne w saunie), zaś dla IMGN.it otworzyły się drzwi do dalszego etapu konkursu.

Mimo że projekty, które przedstawiły się w czasie prezentacji miały dość wysoki poziom, to jednak same prezentacje w większości przypadków wymagały doszlifowania. Można było zauważyć, że nie wszyscy wiedzieli jak zarazić swoją ideą innych. Najpewniej był to efekt tremy i konieczności przeprowadzenia prezentacji w języku angielskim. Była to jednak lekcja, z której, mamy nadzieję, wszyscy coś wynieśli.

Na szczególną uwagę zasługuje miejsce i organizacja eventu. Warszawska Rozgrzewka odbyła się na 12 piętrze nowoczesnego biurowca Zebra Tower z inspirującym widokiem na Warszawę, a organizatorzy wykazali się pełnym profesjonalizmem w planowaniu i kontrolowaniu harmonogramu imprezy.

Za organizacje imprezy odpowiadał Kamil Bargiel (SentiOne) oraz AIP Seed Capital i HardGamma Ventures.

Komentarze (0)