25 lutego odbędzie się finał drugiej polskiej edycji Startup Sauna – fińskiego akceleratora dla startupów pochodzących z krajów bałtyckich. Główną nagrodą w konkursie jest udział w intensywnym,  6-tygodniowym programie szkoleniowym, odbywającym się w Helsinkach, a dla laureatów fińskiego finału, tygodniowy wyjazd do Doliny Krzemowej.  Czasu na zgłoszenia jest już niewiele, ponieważ zapisy trwają tylko do 17.02.2012.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

- Krew, pot i łzy obiecali nam na  początku organizatorzy Sauny. Każdemu kto chce stworzyć odnoszącą sukcesy firmę polecam przeżycie tak intensywnych sześciu tygodni – twierdzi zwycięzca pierwszej polskiej edycji Łukasz Łopociński z imgn.itPraca z doborowym zespołem specjalistów z różnych branż pomaga w nakreśleniu kierunku rozwoju firmy, na jakim rynku warto się rozwijać, jaki model biznesowy przyjąć. Ta wiedza jest nieoceniona. Dla mnie osobiście było to rewelacyjne doświadczenie i bez zastanowienia wziąłbym udział w programie jeszcze raz.

Startup Sauna stworzony został z myślą o startupach szukających inwestycji zalążkowych,  zajmujących się różnymi dziedzinami, pod warunkiem, że mają potencjał do rozwoju na rynkach międzynarodowych.  Do tej pory, program ukończyło 48 startupów, którym akcelerator pomógł uzbierać ponad 8 milionów Euro.

Organizatorem finału jest Polska Przedsiębiorcza oraz Business Link Warszawa. Głównym sponsorem jest PayPal Polska, a wydarzenie wspiera fundusz hardGamma Ventures

Gośćmi specjalnymi finału będą:

  • Paolo Borella, założyciel Boro Oy;
  • Ramone Darabiha R&D Manager w Rovio;
  • Pai Ilola, CEO Planetfity;
  • Stefan Lideberg, Venture Partner w Condor.

Dodatkową nagrodą polskiego finału jest miesięczne członkostwo w Business Link z nieograniczonym dostępem do powierzchni coworkingowej.

Zgłoszenia można wysyłać używając formularza umieszczonego na dole tej strony.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)