Nowe konto dla freelancerów od Revoluta

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Revolut Pro

Udostępnij:

Revolut Pro to darmowe konto bankowe do działalności gospodarczej prowadzonej przez klientów indywidualnych na własny rachunek, dedykowane niezależnym profesjonalistom, którzy osiągają dochód łącząc różne formy zarobkowania.

Nowe konto w ofercie Revolut służy do zarządzania wydatkami, płatnościami i przychodami pochodzącymi z jednoosobowej działalności gospodarczej, freelancu, okazji, zleceń lub dodatkowych form zarobku. Revolut Pro powstał z myślą o potrzebach osób samozatrudnionych, programistów, dziennikarzy, fotografów, influencerów, trenerów personalnych i innych osób zarabiających na własny rachunek.

Działalność bez pełnego konta firmowego

Usługa obejmuje m.in. 1% cashbacku na kartach debetowych, przyjmowanie płatności w wielu walutach z pomocą kodów QR, generowanie wzorów faktur i linków do płatności. Revolut Pro  startuje jednocześnie w 8 krajach w Europie: Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Rumunii, Hiszpanii, Portugalii i Litwie. Konto jest darmowe i nie wymaga miesięcznych opłat, minimalnego depozytu lub obrotów. Usługa umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej bez pełnego bankowego konta firmowego.

Zapłata kodem QR

Revolut Pro to wielowalutowe płatności kartą fizyczną lub wirtualną, Google Pay i Apple Pay, oraz tradycyjne przelewy bankowe. Ponieważ klienci indywidualni i firmy używają coraz więcej płatności cyfrowych, Revolut Pro pozwala indywidualnym profesjonalistom przyjmować płatności za pomocą urządzenia Revolut Reader, telefonem lub online dzięki kodom QR, linkom do płatności lub na fakturę.

Samozatrudnienie na fali wzrostowej

– Dynamiczna ekspansja samozatrudnienia i zjawiska gig-ekonomii, w której poruszają się osoby dorabiające dodatkowymi zajęciami, handlem w internecie, artyści, blogerzy, trenerzy personalni oraz powszechność jednoosobowej działalności gospodarczej, z której korzystają osoby wykonujące także tradycyjne zawody, jak prywatny nauczyciel języka obcego, opiekun czy pomoc domowa, stworzyły potrzebę prostego zarządzania wydatkami i przychodami – niezależnie czy chodzi o zlecenia stałe, prace sezonowe, okazyjne projekty czy drobny handel – powiedział Jan Mier, odpowiedzialny za Revolut Pro z ramienia CEO Office.