Analityk IT – Monitor CR

6000-10000 PLN

Łódź lub Warszawa

20.03.2018

Monitor CR sp. z o.o. – start-up technologiczny rozwijający narzędzia IT wspierające procesy zarządzania i monitorowania badań klinicznych (pracujące na danych medycznych z systemów klasy HIS i eHR), w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje członków zespołu na następujące stanowisko:

Nazwa stanowiska:
Analityk IT

Zakres obowiązków:
• Udział w pełnym procesie tworzenia oprogramowania – z wyłączeniem programowania,
• Projektowanie oraz analiza biznesowa i systemowa tworzonego oprogramowania zgodnie ze standardami,
• Zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów (szpitale, sponsorzy badań klinicznych, firmy CRO) – odpowiedzialność za zgodność produktu z oczekiwaniami klientów, w tym za funkcjonalności, ulepszenia, dokumentację,
• Opracowywanie dokumentów analitycznych (specyfikacja wymagań), projektowanie przebiegu procesów i makiet aplikacji (interfejsu użytkownika)
• Współpraca merytoryczna z Architektem Systemu, Programistami i Testerami w zakresie tworzonych produktów
• Weryfikacja wyników pracy Programistów w stosunku do wymagań klientów
• Opracowywanie scenariuszy testowych oraz planów testów
• Wsparcie w testach wewnętrznych oraz odbiorczych użytkownika
• Przygotowanie odpowiedzi na pytania użytkowników referencyjnych
• Przygotowanie materiałów szkoleniowych i prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemów
• Raportowanie postępów zadań w projekcie

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe na kierunki informatyka lub pokrewnym
• Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wysokie umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się
• Wysokie umiejętności interpersonalne i pracy w zespole
• Umiejętność pracy pod presją czasu oraz przetwarzania informacji nt. wielu zdarzeń projektowych
• Kreatywność
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• Znajomość branży IT dla medycyny/farmacji, w tym standardu HL7 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
• Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej (w ustalonym wymiarze)
• Pracę w firmie o bardzo dobrej atmosferze i start-up’owej kulturze organizacyjnej
• Realny wpływ na decyzje w projekcie i na rozwój firmy na skalę globalną
• Możliwość realizowania własnych, innowacyjnych pomysłów
• Pracę w płaskiej strukturze w metodyce Agile Scrum