Lokalizacja:

Gdynia

Ważne do:

2018-09-21

E-mail dla kandydatów:

careers@nofluffjobs.com

Junior Copywriter - No Fluff Jobs

No Fluff Jobs to obecnie najbardziej rozpoznawalny portal z ogłoszeniami o pracę dla pracowników IT. Od blisko 4 lat zmieniamy standardy w rekrutacji IT zachęcając firmy do publikowania widełek płacowych w ogłoszeniach o pracę. Tylko u nas wszystkie ogłoszenia zawierają obowiązkowe widełki płacowe, stos technologiczny oraz są przedstawione w formacie bez ściemy! Obecnie poszukujemy Junior Copywritera do szybko rozwijającego się zespołu marketingu.

Obowiązki:

- przygotowanie oraz redagowanie treści materiałów reklamowych,
- tworzenie haseł reklamowych,
- tworzenie treści na media społecznościowe.

Czego od Ciebie oczekujemy?
- statusu studenta, preferowane ostatnie lata kierunków humanistycznych, mile widziane dziennikarstwo lub filologia polska,
- “lekkiego pióra”,
- spostrzegawczości oraz przykładania wagi do szczegółów,
- podstawowej wiedzy z obszaru marketingu treści oraz mediów społecznościowych,
- proaktywnej postawy i chęci dalszego rozwoju w marketingu,
- wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych,
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Co Ci oferujemy?
- Umowę zlecenie na pełen etat (lub jego część - minimum 70%) z wynagrodzeniem 12 PLN netto na godzinę,
- stałe wsparcie zespołu,
- pracę w jednym z najciekawszych startupów IT w Polsce,
- pracę w biurze w samym sercu Gdyni.