Specjalista ds. marketingu – Pakersi

do 4000 PLN

Wrocław

21.11.2018

[email protected]

Oferta pracy na stanowisko: specjalista ds. marketingu

Pakersi to polska sieć 70 Punktów Kurierskich działających na terenie całego kraju.

✓ Jesteśmy w top 3 największych brokerów usług kurierskich w Polsce,
✓ Istniejemy 7 lat na rynku, a nasze tempo wzrostu stale rośnie,
✓ Zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najbardziej perspektywicznych franczyz przez Forbes.

A to wszystko osiągnęliśmy, nie mając nawet własnego działu marketingu.
Jesteśmy mocno nakręceni żeby sprawdzić, jaki wynik wykręcimy razem z nim!

Codzienne obowiązki:

  • Tworzenie od podstaw działu marketing w naszej firmie oraz wpływ na jego rozwój,
  • Generowanie leadów poprzez kampanie Google Ads, LinkedIn, itp.,
  • Wdrażanie i analiza bieżących kampanii reklamowych,
  • Przygotowywanie treści pod media / landingi,
  • Ścisła współpraca z naszymi konsultantami i franczyzobiorcami.

Odezwij się, jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • Masz minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • SEM to Twoja pasja i wyzwanie,
  • Płynnie poruszasz się w Google Analytics
  • Wiesz, że marketing i sprzedaż grają w jednej drużynie,
  • Łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz pracę zespołową, niesiesz pozytywną energię,
  • Śledzisz branżowe trendy, z własnej woli pogłębiasz wiedzę,
  • Jesteś wymagający w stosunku do siebie i innych,
  • Lubisz szybkie tempo działania i nie cierpisz nudy,
  • Potrafisz dzielić się wiedzą.

Za co zgarniesz bonusowe 10 punktów dla Gryfindoru?

  • Doświadczenie w SEO/SEM
  • Masz w sobie pierwiastek handlowca
  • Miałeś do czynienia z franczyzą
  • Określiłbyś siebie jako uniwersalnego zawodnika

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie od 3000zł do 4000zł netto, adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • System premiowy
  • Cotygodniowe szkolenia / konsultacje,
  • Możliwość budowy od podstaw działu i swojego środowiska
  • Szybki laptop oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • Świeżuteńkie, nowoczesne biuro w centrum Wrocławia z widokiem na Odrę
  • Przyjazne podejście do pracowników
  • Ciekawe projekty i brak miejsca na nudę
  • Udział w targach i konferencjach
  • Pracę od poniedziałku do piątku w ludzkich godzinach 🙂

Jeśli to do właśnie do Ciebie skierowane jest powyższe ogłoszenie, to do CV dołącz proszę również 3-5 zdań, w których przekonasz nas, że jesteś jedynym słusznym kandydatem na to stanowisko. Swoją ofertę prześlij proszę na adres [email protected].

Pamiętaj o zawarciu klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.