Agile Project Manager – Spark Solutions

4000-ponad 10000 PLN

Warszawa

17.10.2018

Spark Solutions to software house, który pracuje dla klientów z USA i Wlk. Brytanii – zarówno małych startupów, jak i dla korporacji z listy Fortune 500 takich jak PayPal.

Specjalizujemy się w eCommerce – projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy sklepy internetowe oraz platformy handlowe.

Poszukiwany / Poszukiwana:

Agile Project Manager

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie podstawowe: 5000 – 10000 zł na rękę (B2B, UZ, UoD)
w zależności od umiejętności, doświadczenia, zaangażowania

UWAGA: niezbędne jest doświadczenie w pracy z klientami z USA lub Wlk. Brytanii w zakresie projektowania, wdrażania i utrzymywania aplikacji internetowych w metodyce agile/scrum ORAZ praca stacjonarna w biurze na Jasnej 15 w Warszawie.

Twoim głównymi zadaniami będą :
– Codzienne kontakty i utrzymanie dobrych relacji z klientami z USA
– Koordynacja i komunikacja z zespołem programistów, testerów, projektantów UX
– Planowanie zadań i nadzorowanie ich realizacji

Jesteś idealnym kandydatem jeśli :
– Posługujesz się biegle językiem angielskim w mowie i piśmie, a przy okazji umiesz słuchać
– Tematyka ECOMMERCE jest Ci znana i wiesz jak wspierać cele biznesowe klientów w tej dziedzinie
– Wiesz jak projektować i wdrażać aplikacje internetowe na dużym poziomie technicznej szczegółowości
– Miewasz sny o doskonaleniu metodyk agile’owych oraz różnicach między PMem, a Scrum Masterem
– Jesteś w stanie rozmawiać z klientami z USA czasem nawet do godz. 18-19 naszego czasu
– Potrafisz okiełznać grupę zdolnych developerów i testerów

W zamian możesz liczyć na:
– Biuro przy Metro Świętokrzyska
– Prywatną opiekę medyczną
– Kartę sportową
– Darmowe śniadania
– Wewnętrzne warsztaty i hackhatony
– Premie za osiąganie kamieni milowych
– Błyskawiczny feedback dotyczący Twojej pracy
– Kwartalne ewaluacje osiąganych wyników
– Ciekawe projekty, doświadczony zespół, przyjemna atmosfera, najlepsze wartości.
– Co tu dużo mówić – genialne miejsce do rozwoju!
– Czekamy na Twoje CV!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany adres e-mail.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spark Solutions Sp. z o.o. (ul. Jasna 15, 00-003 Warszawa) w celach prowadzonych działań rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 z p.zm.). Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu do swoich danych, oraz prawo do ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.