Analityk Zewnętrzny – Investin

PLN

Cała Polska

19.10.2018

Grupa INVESTIN ogłasza nabór na stanowisko: Analityk zewnętrzny

Rozwijamy i finansujemy zaawansowane technologie, poprzez wszechstronne doradztwo biznesowe w obszarze globalnego rynku innowacji, programy akceleracji start-upów oraz inwestycje Venture Capital. W ramach świadczonych usług wspieramy przedsiębiorstwa, uczelnie wyższe, instytuty badawcze i instytucje otoczenia biznesu w obszarze innowacji, ekspansji zagranicznej, działalności B+R oraz komercjalizacji technologii.

Zakres zadań:

– sporządzanie specjalistycznych ekspertyz biznesowych (m.in. wycen, analiz rynku, strategii internacjonalizacji, planów rozwoju eksportu, ścieżek komercjalizacji) dotyczących określonych technologii i produktów, zgodnie ze standardami Grupy INVESTIN
– wyszukiwanie, zdobywanie i analizowanie informacji rynkowych dotyczących technologii/produktów
– sporządzanie analiz biznesowych, finansowych i rynkowych
– współpraca z twórcami oraz właścicielami technologii i produktów (wynalazcami, przedsiębiorcami)

Czego oczekujemy:

– dyplomu ukończenia studiów magisterskich i/lub inżynierskich/licencjackich (preferowane kierunki ścisłe, techniczne, przyrodnicze, ekonomiczne itp.)
– umiejętności pozyskiwania danych w ramach desk research dotyczących rynku polskiego jak i rynków zagranicznych (również spoza Unii Europejskiej)
– podstawowej znajomości zagadnień z przynajmniej jednego z następujących obszarów: komercjalizacja technologii, internacjonalizacja, strategie eksportowe, poszukiwanie partnerów na rynkach zagranicznych, rozwój biznesu, własność intelektualna i przemysłowa, zarządzanie projektami B+R, ocena potencjału komercyjnego technologii
– popartej doświadczeniem umiejętności sporządzania raportów i opracowań analitycznych w obszarze m.in. analiz rynku, wycen, biznes planów, strategii internacjonalizacji, planów rozwoju eksportu, ścieżek komercjalizacji technologii
– dobrej znajomości języka angielskiego
– pozytywnego nastawienia i motywacji do współpracy
– umiejętności analitycznego myślenia
– odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań
– chęci do nauki i rozwoju
– umiejętności pracy pod presją czasu
– dyspozycyjności w wymiarze pozwalającym na sporządzenie od 1 do 2 ekspertyz w ciągu miesiąca
– bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera (MS Office)

Co oferujemy:

– elastyczne warunki współpracy (praca zdalna o charakterze zadaniowym)
– dział w konsultacjach z Ekspertami i zespołem Analityków Grupy INVESTIN
– wysokość wynagrodzenia dostosowywana do liczby oraz złożoności realizowanych ekspertyz
– możliwość wzbogacenia swojego warsztatu pracy analitycznej o unikalne i skuteczne standardy wypracowane w toku wieloletnich doświadczeń przez Grupę INVESTIN

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub angielskim na adres: [email protected] z dopiskiem „Analityk zewnętrzny”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”