Android developer – Alan Systems

PLN

Rybnik

17.10.2018

[email protected]

Opis stanowiska:
– Budowa i rozwój aplikacji mobilnych na platformę Android, stanowiących część rozbudowanych rozwiązań informatycznych.
– Projektowanie interfejsu użytkownika aplikacji mobilnych.
– Praca w metodologii Scrum, w samoorganizującym się zespole.
– Współpraca z pozostałymi członkami zespołu, w tym programistami bazodanowymi, testerami, architektami i reprezentantami klienta biznesowego.
– Rozwiązywanie błędów i wsparcie klienta biznesowego.

Wymagania:
– Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki ścisłe).
– Znajomość języka programowania Java oraz platformy Android.
– Podstawowa wiedza na temat baz danych oraz języka SQL.
– Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów informatycznych z wykorzystaniem REST API.
– Znajomość środowiska programistycznego Android Studio.
– Sumienność i dokładność przy wykonywanych zadaniach.
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
– Zdolności analityczne.
– Asertywność, kreatywność.

Mile widziane:
– Minimum rok doświadczenia w pisaniu aplikacji na platformę Android.
– Ponadpodstawowa znajomość baz danych (SQL).
– Znajomość narzędzi do zarządzania błędami oraz wymaganiami (np. Jira)
– Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (SCRUM, Kanban)

Oferujemy:
– Stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole
– Ciekawe wyzwania zawodowe i styczność z najnowszymi technologiami
– Udział w międzynarodowych projektach
– Możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych
– Ubezpieczenie na życie oraz pakiet medyczny z opcją rozszerzenia na rodzinę

Jeśli jesteś gotowa/gotowy podjąć to wyzwanie a twoje umiejętności i doświadczenie wpasowują się w powyższe wymagania, prześlij swoje CV na adres: [email protected]. Prosimy o dopisek „ANDROID DEVELOPER” w tytule wiadomości.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu pracy, przez ALAN Systems spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Rybniku, ul. Obwiednia Południowa 22, w celach prowadzenia przez ten podmiot postępowania rekrutacyjnego, którego aplikacja dotyczy.”

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji przez ALAN Systems spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Rybniku, ul. Obwiednia Południowa 22, w celu włączenia mojej aplikacji do bazy kandydatów tworzonej na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Rezerwujemy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.