Back-End Developer / Programista

6000-10000 PLN

Szczecin

26.12.2017

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Back-End Developer do międzynarodowej firmy zajmującej się sprzedażą loterii.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref. bed/szc/2017

Zadania:

  • przygotowanie i modernizacja witryn internetowych,
  • rozwój aplikacji internetowych w wersji back-end,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • 3- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość PHP 7.0+, HTML, DevOps, MySQL (MariaDB),
  • zmotywowanie, otwartość na nowe rozwiązania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie B2B,
  • wynagrodzenie na poziomie 7000-9000zł brutto,
  • system premiowy,
  • 2-miesięczy okres próbny,
  • szkolenie w warunkach domowych wprowadzające do pracy,
  • dwukanałowe 27-calowe komputery SSD.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] z wpisaniem nr ref. bed/szc/2017 w temacie wiadomości.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie (adres: Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.